Ahmet Güntepe: Maç başlarını bayrama kadar ödemek istiyoruz
Derince
30 Nisan 2021 Cuma 14:25

Ahmet Güntepe: Maç başlarını bayrama kadar ödemek istiyoruz

Belediye Derincespor Kulüp Başkanı Ahmet Güntepe, biriken maç başlarını bayrama kadar ödemek istediklerini belirtti. Güntepe ayrıca uzun süredir maç başlarını alamayan ancak bunun için problem çıkarmayan futbolculara da teşekkür etti.

 

MAKUL BİR BÜTÇEMİZ VARDI

Sezon öncesinde Covid nedeni ile çok zahmetli günler geçirdiklerini belirten Başkan Ahmet Güntepe şu şekilde konuştu: İlk önce Covid’e yakalanan Belediye Başkanımız Zeki Aygün ile Başkan Yardımcımız Kemal Bayrakdar’a ve tüm hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyorum. Sezon başında ortaya makul bir bütçe koyduk. Belediyemizin de burada desteğini aldık. Transfer komitemiz özveri ile çalışarak güzel bir kadro kurdu. Futbolcu maliyetiniz çok fazla değil. Genel anlamda da bütçemiz elverişliydi.

 

ÇOK İSTEDİK, NASİP OLMADI

Sezona iyi başladığımızı söyleyemem ancak sezon öncesinde Covid nedeniyle ne kadar büyük sıkıntılar çektiğimiz hepimizin malumu. 13-14 futbolcumuz hastalığa yakalandı.
Altyapıdan futbolcularımızı profesyonel yaptık, genç bir kardeşimizi de kaleye koyduk. O süreçte de çok iyi mücadele edildi. Gönül isterdi ki Play-off'a kalalım ancak nasip olmadı. Şansımız da hayli vardı aslında. Ancak son 3-4 maç önümüze gelen bu şansı teptik. Fatih hocamızın vereceği rapor doğrultusunda futbolcuların kimileri ile ayrılacağız kimileri ile yola devam edeceğiz.

 

HELALİ HOŞ OLSUN

30 maç başı almayıp da forma giyen, sahaya çıkan bir takım olduğunu düşünmüyorum. Bu konuda çok şanslıyız. Çok karakterli ve bir o kadar da kıymetli bir oyuncu grubu ile çalıştık. Futbolcularımıza teşekkür ediyoruz. Ama onlar da şunu biliyorlar ki, 14 yıldır bu kulüpteyim ve hiçbir futbolcunun bu kulüpten tek delikli kuruş alacağı kalmamıştır. Hatta daha fazla para verdiğimiz futbolcu dahi olmuştur. Helali hoş olsun. Bu paranın ödenmesi için biraz zamana ihtiyacımız var tabii. İnşallah bayrama kadar da maç başlarını ödemek istiyoruz. Desteklerinden ötürü Zeki başkanımıza, başkan yardımcılarımız Kemal Bayrakdar ve Adnan Pala’ya teşekkür ediyorum.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:45
05:44
13:08
17:02
20:11
21:56