Temel Erten:  Sorumluluğumuzun bilincindeyiz
Gölcükspor
25 Ekim 2021 Pazartesi 19:33

Temel Erten:  Sorumluluğumuzun bilincindeyiz

Gölcükspor Kulüp Başkanı Temel Erten, sorumluluklarının bilincinde olduğunu ve kulübün tekrar profesyonel lige çıkması için yönetim kurulu olarak ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

 

GÖLCÜKSPOR GERÇEĞİ

Gölcük’ün çocuklarına sahip çıkan bir kimlikle hareket ettiklerinin altını çizen Erten şu şekilde konuştu: Bir talihsizlik sonucu BAL’a düştük. Bizi bu göreve layık görenlerin ve Gölcük ilçenin yüzünü kara çıkarmamak için iyi bir yönetim kurduk. Sezon sonunda 3. Lig’e çıkacağımıza inanıyorum. Kocaeli’de Kocaelispor gerçeği, Gölcük’te de Gölcükspor gerçeği vardır. Bunun bilinci ile hareket ediyoruz.

 

BAŞKANLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM

Gölcükspor olarak hedefli bir takım kurduk. Bizim için para bir şey değildir. Önemli olan maneviyattır. Bizlere ve amatör sporuna verdiği maddi manevi desteklerden ötürü Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın’a, Gölcük Belediye Başkanımız Ali Yıldırım Sezer’e ve Gölcükspor’a geçmiş yıllarda hizmet eden tüm başkan ve yönetici arkadaşlarıma teşekkür ederim. Buradaki yani Gölcük’teki çocuklarımızın bir yerlere gelmesi için de elimizden geleni yapacağımızı taahhüt ediyorum.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:06
07:52
12:59
15:27
17:43
19:18