HALK BU TAKIMIN PEŞİNDE HER ZAMAN OLACAK!
Mustafa Çeliksoydan

Mustafa Çeliksoydan

mustafaceliksoydan@windowslive.com

25 Eylül 2018 Salı - 17:12

Yazarın Tüm Yazıları

Spor 41

“Halkın takımı Kocaelispor” sloganıyla mücadelesine devam eden Kocaelispor’da yeni öncesinde yine halktan çok şey bekleniyor. Kocaelispor’un eski futbolcularından Saffet Sancaklı’nın başlattığı, milletvekilleri ve yakınlarının milyonlarla oynadığı dönemde “Halktan para toplayarak” Kocaelispor’u kurtarma çabası! hayli gülünç ve içler acısı halde.

 

İÇLER ACISI

Toplanan parada ortada. 45 gün geçti ve 100 bin bile toplanamadı. Hoş, 10 milyon toplansa ne olur. 6-7 milyona transferi açacakken böyle bir şansı resmen göz göre göre teptik. Hal böyle olunca futbolculara yine büyük bir yük bırakıldı. Yönetimi her zaman desteklerim, aralarında dostlarım da var ama bilet fiyatları, kantinlerdeki satış fiyatlarına herkesin sıkıntılı şekilde mırıldandığını biliyorum ve duyuyorum.

 

Böyle değil böyle olmaz. Cefakar taraftar, halk her zaman lazım, onlar her zaman olmalı. Artık cephaneyi başka yerde aramak lazım. Bu halkın yaptığı dürüstlüğü, mücadeleyi bir devlet büyüğü vs... biri yapsa tüm camia mutlu olurdu zaten. Canlar, cepler yanmazdı ama bu halk, taraftar yine en iyisini yapacak, buna emin olabilirsiniz.

 

GEREKLİ OLMADAN KART GÖRMEMEK LAZIM

Bu hafta mağlup olduk… Nedenleri ortada… Suni çim, rakip takımın hocasının Kocaelispor’u iyi tanıması ve analiz etmesi, takımdaki form düşüklüğü ile Mesut’un gördüğü kırmızı kart. Bu kartlar çok gerekli olmadığı sürece görülmemeli. Bir anlık hata belki ama alınabilecek puanın önüne geçen hareketlerin başında geldi.

 

İNANIYORUZ

Az önce de dediğim gibi… Futbolcuların üzerinde yük var. Onlardan ne kadar aynı düzeyde futbol bekleyebiliriz. İlla ki düşmeler olacaktır. Rakipler de seni izliyor. Devre arasında transferi açarak senelerdir bu şehrin takımında formayı terleten vefalı oyuncularımızı kırmadan dökmeden hak ettiği değeri vererek şampiyonluğa ulaşırız inşallah. Biz inanıyoruz, herkes de inansın.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazarın Tüm Yazıları

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:06
05:25
13:15
17:15
20:44
22:43