Türkiye Güreş Federasyonu görevinin başındadır!

Türkiye Güreş Federasyonu görevinin başındadır!

Yargıtay, seçimlerin iptaline yönelik yapılan temyiz itiraz etti. Böylelikle Türkiye Güreş Federasyonu seçimlerinin iptaline yönelik açılan dava kapanmış oldu. Ankara 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 13 Kasım 2016 tarihinde yapılan Türkiye Güreş Federasyonu'nun başkanlık seçimlerinin iptaline yönelik kararı daha önce İstinaf Mahkemesi tarafından kaldırılmıştı. Bu karara davacı Halil İbrahim Kastan itiraz ederek konuyu temyize taşımıştı. Yargıtay bu konudaki son kararını verdi ve temyiz itirazının reddine, İstinaf Mahkemesi'nin aldığı kararın onanmasına karar verdi.

Erokspor’un kalecisi İsmet ile temasa geçildi

Erokspor’un kalecisi İsmet ile temasa geçildi

Kocaelispor’da iki kaleci Ercüment Kafkasyalı ve Volkan Mert Korkmaz’ın takımdan ayrılmasının ardından Yeşil Siyahlılar acilen kaleci arayışlarına başladı. Gündemde ilk aday 1. Lig’e çıkan Bandırmaspor’un kalecisi Hasan Hüseyin Akınay’dı. Akşam saatlerinde bir kaleci ile daha temasa geçildi. Bu isim ise 3. Lig Play-Off finali oynayan Erokspor’un kalecisi İsmet Yumakoğulları. 25 yaşındaki kaleci geçen sezon 1922 Konya ve Erokspor’da toplam 24 maça çıktı.

Dinçel, Sancaktepe’nin sağ bekini çok istiyor, ama?

Dinçel, Sancaktepe’nin sağ bekini çok istiyor, ama?

Kocaelispor’un dış transfer temasları sürüyor. Berkay Samancı, Yiğitali Bayrak ve Batuhan Er’i renklerine bağlayan, Bayram Olgun ile ön protokol imzalayan, Cenk Kaplan, Atabey Çiçek, Berk İsmail Ünsal, Gökhan Meral, Uğur Daşdemir, Dilaver Güçlü ile Ahmet İhsan Özek ile temas kuran, Berk İsmail Ünsal ve Cerem Talha Dinçer’i gündeminde diri tutan Kocaelispor’da Teknik Direktör Selahaddin Dinçel, Sancaktepe’nin sağ beki Ogün Bayrak’ı istiyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:01
05:58
13:17
17:08
20:13
21:54