Abdulkerim Canlı: Hedefimiz 3 puan
20 Ocak 2023 22:48

Abdulkerim Canlı: Hedefimiz 3 puan

Belediye Derincespor’un Kartal Bulvarspor’dan devre arasında transfer ettiği başarılı orta saha oyuncusu Abdulkerim Canlı, ilk röportajı Nokta TV’ye verdi. Canlı, Karşıyaka maçını kazanmak için tüm enerjilerini sahaya yansıtacaklarını ifade etti.

 

ÇOK GÜZEL BİR AİLE ORTAMI BULDUM

Genç orta saha oyuncusu sözlerine Eskişehir galibiyeti ile başladı ve şu şekilde konuştu: Buradaki güzel bir aile ortamı var. Beni de hemen içlerine kabul ettiler. Uyum sağlamaya çalışıyorum. Çok şükür geçen hafta güzel bir başlangıç yaptık. Bizim için iyi oldu. İnşallah Karşıyaka maçını da kazanıp yolumuza devam edeceğiz. Takıma katılalı 1 hafta oldu ama burada o kadar güzel arkadaşlık ortamı var ki gerçekten çok iyi. Daha önce futbol oynadığım takımlardan çok farklı. Burada başarıyı getiren faktör buymuş.

 

MÜCADELE ETMEDEN KAZANAMAZSIN

Çok iyi, pırlanta gibi insanlardan kurulu bir takıma geldiğimi düşünüyorum. Hocamız, teknik kadro, yönetim, takım arkadaşlarım, herkesin maşallahı var. Eskişehir maçını kazandık. Bireysellik çok önemli değil. Takımın kazanması her şeyden kıymetli. Şimdi önümüzde Karşıyaka maçı var. Elimizden gelenin en iyisini sahaya yansıtacağız. Hiçbir maç mücadele etmeden kazanılmıyor. Karşıyaka, Play-Off için mücadele edeceğimiz rakiplerimizin birisi. Kazanıp daha yukarılara gideceğiz.

 

Spor41

Güncelleme: 20 Ocak 2023 22:50
Başak Yemek
Arslan Teknik
X