Günlük burçlar 02 Haziran 2023

Koç Burcu 21 Mart / 20 Nisan

Hissettiğiniz duyguların hangisinin üzerinizde etkili olacağına doğru karar vermelisiniz. Bugün hangi noktaya ağırlık verdiğinizi hangi noktayı es geçtiğinizi düşünün. Çaresiz kaldığınızı zannettiğiniz şeylerin sadece düşünceden ibaret olduğunu gördüğünüzde bunu değiştirmeniz mümkün olacaktır.

Boğa Burcu 21 Nisan / 21 Mayıs

İkili ilişkilerde hissettiklerinizi paylaşmamak ancak bunların etkisini muhataplarınıza yansıtmak sizi zora sokabilir. Bunu bir alışkanlık ya da korunma mekanizmasına dönüştürmüş olabilirsiniz. Tıpkı başlattığınız gibi bitirebilmenin de sizin elinizde olduğunu unutmayın, hayatınızın ve hayatınızdaki insanların değerini erkenden fark edin.

İkizler Burcu 22 Mayıs / 22 Haziran

Sağlık problemleri yaşıyor ya da mevcut koşulların sizi iyi hissettirmediğini görüyorsanız birtakım alışkanlıkları değiştirmeniz gerekebilir. Beslenme ve uyku düzeninizi yeniden kurmaya bugünden başlayabilirsiniz. İş ortamınızda sorumluluğunuzun dışında kalan konulara daha az kafa yorduğunuzda hem zamanı hem de işlerinizi daha iyi yönetebilirsiniz.

Yengeç Burcu 23 Haziran / 22 Temmuz

Duygularınızı yoğun ve fazla derin yaşadığınız bir gün olabilir. Bir konunun üzerinde fazla durmak sizde şüphe ve kaygı uyandıracağından kendinizi dizginlemeyi başarmalısınız. Üzülmekten şikayetçi olmak yerine sizde bu üzüntüyü oluşturan nedenleri bulup çözüm aramaya gitmelisiniz.

Aslan Burcu 23 Temmuz / 22 Ağustos

Ailevi konular, evle ilgili durumlar üzerine kafa yorarken mutlu olamadığınız detayları da fark edebilirsiniz. Bir kere çözüm bulduğunuzda devamında rahat edebileceğinizi unutmayın. Evinizi kendiniz için bir keyif alanı olmanın dışında tanımlamamaya çalışın.

Başak Burcu 23 Ağustos / 22 Eylül

Arkadaş çevrenizden, sosyal hayattan sıyrılıp kenarda kalmak isteyeceğiniz bir gün olabilir. İçten içe bir yalnızlık ya da kabul edilmeme korkusu yaşayabilirsiniz. Bugün bu inzivayı faydanıza kullanın ve sizde bu hissi uyandıran alışkanlıklarınızı, arkadaşlıklarınızı yeniden değerlendirmeye alın.

 

Tezari Burcu 23 Eylül / 22 Ekim

Parasal konularda aşırı sorumluluk almak sizi yorabilir. Kontrolün elinizde olmadığında sürekli problem yaşayacağınızı düşünerek işinizi ve hayatınızı devam ettiremezsiniz. Bugün düşüncelerinizin ve davranışlarınızın işinizin üzerindeki olumsuz etkilerini bulun ve onları temizleyin.

Akrep Burcu 23 Ekim / 21 Kasım

Hislerinizin yoğun olduğu bir gün olabilir. Aklınızdan pek çok konunun geçmesi kadar bunları nasıl düşündüğünüz de sizin için önemli olacaktır. Kendinizi, yaptığınızda rahatlayacağınız ve yapmadığınızda suçluluk hissetmeyeceğiniz konularda yeniden yetiştirmeniz gerekebilir.

Yay Burcu 22 Kasım / 21 Aralık

Yaşadıklarınızı, bunlardan nasıl etkilendiğinizi paylaşmaktan çekinebilirsiniz. Bunun getireceği öfke ve uzaklaşma hali bazı ilişkilerinize zarar verebilir. Fikrine güvendiğiniz kişiler, büyükleriniz ve hatta hiç tanımadığınız bir insan bile bugün içinizi dökmeniz halinde size yeni bakış açıları kazandırabilir.

Oğlak Burcu 22 Aralık / 21 Ocak

İşlerin sizin istediğiniz gibi ilerlemesi planlarınızın çöktüğünü hissettirebilir. Bu da sizi daha çok çalışmaya, daha çok yorulmaya ve bazı noktaları kaçırmaya itecektir. Yaşadığınız bir zorluk olduğunda bunun getirilerine ve sebeplerine odaklanmak daha az hasarla ilerlemenize yardımcı olabilir.

Kova Burcu 22 Ocak / 19 Şubat

Kariyerinizle ilgili konuları gündeme getirirken bazı çekinceleriniz ya da şüpheleriniz ağır basabilir. Bunun düşüncelerinizi doğru ifade etmesine engel olmaması için isteğinizi, amacınızı bilerek ve buna yoğunlaşarak hareket etmenizde fayda var. Kendinizden ve işinizden kuşku duymadan çalışmaya devam etmelisiniz.

Balık Burcu 20 Şubat / 20 Mart

Yeteneklerinizi kullanamıyor olmak onlara sahip olmadığınız anlamına gelmez. İyi olduğunuz alanlarda ilerlemek, geliştirilmesi gereken yönlerinizi bulmanıza yardımcı olabilir. Bugün yeni kararlar alın ve kendinizi sıkıştırdığınız yerden yine kendi çabanızla çıkacağınızı hatırlayın.

Başak Yemek
Arslan Teknik
X