Belediye Derince, Ağrı’da galibiyeti kaçırdı! “1-1”
10 Ekim 2022 11:46

Belediye Derince, Ağrı’da galibiyeti kaçırdı! “1-1”

3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Belediye Derincespor sezonun altıncı maçında son 3 maçını kazanan, formdaki Ağrıspor ile karşılaştı. Sarı lacivertliler Mehmet Tosun’un ilk yarıdaki kafa golü ile öne geçse de rakibin 90. dakikada uzaktan çektiği şutta gole engel olamadı ve karşılaşma 1-1 sona erdi.

 

CUMARTESİ ÇATALCA GELİYOR

Zorlu deplasmanda 2 puan kaybeden ekibimiz ortaya koyduğu futbolla tribünü dolduran Ağrıspor taraftarlarının da alkışını aldı. 6 maç sonunda yenilgi yüzü görmeyen tek takım olan ve 6. haftayı 12 puanla 3. sırada tamamlayan Belediye Derincespor sezonun 7. maçında Ufuk Birdal, Yusuf Sarohan ve Eren Türkkal’ın formasını giydiği 7 puanla 11. sırada yer alan Çatalcaspor’u konuk edecek. 15 Ekim Cumartesi günkü mücadele saat 15.00’te başlayacak.

 

Spor41

 

3. LİG 1. GRUP PUAN DURUMU

S

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

Av.

P

1

Mersin İY

6

5

0

1

8

3

5

15

2

52 Orduspor

6

4

1

1

10

4

6

13

3

BLD. DERİNCE

6

3

3

0

8

5

3

12

4

Karşıyaka

6

3

1

2

8

5

3

10

5

Ağrı 1970

6

3

1

2

6

6

0

10

6

Elazığspor

6

3

1

2

5

7

-2

10

7

Kütahyaspor

6

2

3

1

8

4

4

9

8

Karaköprü.

6

2

3

1

7

3

4

9

9

Hacettepe

6

2

3

1

8

7

1

9

10

1954 Kelkit

6

1

4

1

5

5

0

7

11

Çatalcaspor

6

2

1

3

5

5

0

7

12

1922 Konya

6

2

1

3

7

8

-1

7

13

Edirnespor

6

2

0

4

5

8

-3

6

14

Şile Yıldız

6

0

5

1

3

4

-1

5

15

Yomraspor

6

1

2

3

3

5

-2

5

16

Nevşehir

6

1

2

3

4

7

-3

5

17

Amasya

6

1

2

3

4

8

-4

5

18

Eskişehir

6

0

1

5

7

17

-10

1

 

6. HAFTANIN SKORLARI

Ağrı 1970 SK

1 : 1

BLD. DERİNCE

52 Orduspor

5 : 1

Elazığspor

Eskişehirspor

1 : 3

Edirnespor

Karşıyaka

2 : 1

Karaköprü Bld.

Mersin İY

2 : 0

Kütahyaspor

Amasyaspo

2 : 1

1922 Kony

1954 Kelkit Bld.

1 : 1

Hacettepe

Yomraspor

1 : 0

Şile Yıldız

Çatalcaspor

2 : 1

Nevşehir.

 

7. HAFTANIN PROGRAMI – 15 EKİM CUMARTESİ

14 00

Elazığspor

Mersin İY

14 00

Karaköprü.

1954 Kelkit.

14 30

1922 Konya

Ağrı 1970 SK

14 30

Hacettepe

Yomraspor

14 30

Nevşehir

52 Orduspor

15 00

BLD. DERİNCE

Çatalcaspor

15 00

Edirnespor

BldKütahyaspor

15 00

Şile Yıldızspor

Amasya

19 00

Eskişehirspor

Karşıyaka

Güncelleme: 10 Ekim 2022 11:53
BENZER HABERLER
X