BELEDİYE Derince REZİLLİKLER yaşayarak gittiği Kelkit’ten puanla döndü!
31 Ocak 2023 18:20

BELEDİYE Derince REZİLLİKLER yaşayarak gittiği Kelkit’ten puanla döndü!

Belediye Derince, 1000 kilometre uzaklıktaki Kelkit Belediyespor deplasmanına yine çileli gitti ancak puanla dönmesini bildi.

 

ZEKİ AYGÜN MUTLU MU!

3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden, Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün yok saydığı, her hangi bir proje de üretemediği Belediye Derincespor pazar günü Kelkit Belediyespor ile deplasmanda karşılaşacak. Sarı lacivertliler zorlu deplasmana yine sıkıntılı gitti. Mali anlamda zorluklar çeken ve çileli günleri süren takımda 14 futbolcu otobüsle Perşembe akşamı itibariyle yola çıktı. Cumartesi saat 13.00’te ise uçakla gelenler ise Trabzon Havaalanı’ndan alındı ve Kelkit’e hareket edildi.

 

PANSİYONDA KALDILAR

Kelkit’te 3 yıldızlı bir pansiyonda kalan koskoca Kocaeli’nin merkez temsilcilerinden Belediye Derincespor maçın ardından yine yarı yarıya oyuncu grubuyla şehre döndü. Derince’de yönetim kurulu bütçenin bir kısmını kendi oluşturduğu kaynakla sağladı, uçak ve konaklamayla ilgili olarak ise MHP Derince İlçe Başkanı Salim Sayar önemli bir katkı sundu. Uçakla giden kafileyi İstanbul’a götüren ve İstanbul’dan getiren Hasan Kaçmaz ile Salim Sayar’a sarı lacivertli kulüp teşekkür etti. Derince tabiri caizse acı çekerek gitti Derince’den aldığı puanla yine ders verdi!

 

Spor41

 

Güncelleme: 31 Ocak 2023 18:22
BENZER HABERLER
X