Belediye Derincespor finali bekliyor
09 Haziran 2023 14:31

Belediye Derincespor finali bekliyor

Pazartesi akşamı Ankara Eryaman Stadı’nda 52 Ordu ile 2. Lig’e yükselme maçı oynayacak olan Belediye Derincespor’da nefesler tutuldu. Afyon’da çok iyi bir kamp yapan ekibimiz şampiyon olarak Derince’ye geleceğine inanıyor.

 

OSMAN CÖMERT: HER ŞEY YOLUNDA

3. Lig 1. Grup’ta normal sezonu Yeni Mersin’in ardından ikinci sırada tamamlayan Belediye Derincespor direkt 3. Lig Play-Off finali oynama hakkı elde etmişti. Afyon’da güzel bir kamp yapan sarı lacivertliler maçı bekliyor. Takımın sportif ve idari menajeri Osman Cömert “Afyon’da her şey yolunda. Çok güzel bir çalışma ortamı yakaladık. İnsanlardan uzak, güzel havada çalışmalarımızı yapıyoruz.

 

KUPAYI ŞEHRE GETİRMEK İSTİYORUZ

Faruk Bayraktar Bey bugün kampa katılacak, Erdinç Şehit Bey ise takımla birlikte.  24 gün sonra maça çıkacağız, bu belki bizi düşündürebilir ama tüm takım en iyi şekilde odaklandı ve huzurlu bir şekilde Ankara’daki maçı beklemeye başladı. İyi bir rakiple karşılaşacağız. Kesinlikle o kupayı şehre getirmek istiyoruz. İki taraf için de hayırlısı olsun. Kocaeli’den ve Derince’den de bizi desteklemeye gelecek olan taraftarımıza şimdiden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme: 09 Haziran 2023 14:32
BENZER HABERLER
X