Belediye Derincespor Nevzat Bayram’a mı veriliyor?
24 Ocak 2023 10:55

Belediye Derincespor Nevzat Bayram’a mı veriliyor?

3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden Belediye Derincespor uzun süredir mali sorunlarla mücadele ediyordu. Kulübü almak isteyenler sıralanırken konu ile ilgili nokta koyuluyor.

 

İLÇEDEN ÇIKMASINA İZİN VERİLMEDİ

1.5 yıldır son derece zor günler geçiren, mali kriz nedeniyle futbolcuları bir bir şehri terk eden Belediye Derincespor her şeye rağmen nefes almaya, ayakta durmaya devam ediyor. Kulüp ile ilgili olarak nasıl bir yol haritası çizileceği merak ediliyordu. Sarı lacivertli kulüp, iş insanları, menajerler ve şahıslar tarafından istenmiş ancak finalde kulübün Derince’den çıkmasına izin verilmemişti.

 

PİLOT TAKIM OLAYI OLMADI

Kocaelispor ile pilot takım olayının rafa kalktığı kulüpte son günlerde kulübün kime ya da kimlere devrolacağı konusunda sıcak gelişmeler yaşandı. Kulübü almak isteyenler arasında İstanbul ve Darıca’dan iş insanlarının yanı sıra eski kaleci Hakan Arıkan ve son olarak Gölcükspor’da yardımcı antrenörlük yapan Fırat Çakmak da vardı. Kulübün sevk ve idaresini almak isteyen bir diğer iş insanıysa Yağmur Reklam Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Bayram’dı.

 

TAMAM DEDİLER

Bayram, gerek Derince ilçesinin mülki amirleri gerekse de kulüp yönetimiyle bir süredir temas halindeydi. Aralarında Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün de yer aldığı son yapılan toplantının ardından konu hemen hemen netleşti. Özellikle yemek ve lojistik anlamda da kendisine teminat verilen genç iş insanı Nevzat Bayram’ın çok büyük bir aksilik olmazsa kulübün yeni başkanı olmasına karar verilecek.

 

Spor41

 

Güncelleme: 24 Ocak 2023 11:00
Başak Yemek
Arslan Teknik
X