Derince “Delikanlı” gibi oynadı, galibiyeti kaçırdı
17 Eylül 2022 18:20

Derince “Delikanlı” gibi oynadı, galibiyeti kaçırdı

3. Lig 1. Grup temsilcimiz Belediye Derincespor sezonun üçüncü maçında Kelkit Belediyespor’u konuk etti. 90 dakika boyunca futbolun çirkinleşmesi adına her şeyi yapan Kelkit karşısında Derince ekibinin çabaları 3 puan için yeterli olmadı ve Belediye Derincespor rakibi ile 1-1 berabere kalarak sezonun ilk puan kaybını yaşadı.

 

İLK YARI İYİ DEĞİLDİK

Maçın ilk yarısında tutuk bir oyun ortaya koyan Derince, Ramazan, Muhammed Fatih, Efe ile pozisyonlar bulsa da çerçeveyi göremedi. 21’de Kelkit öne geçti. Hüseyin’in kullandığı köşe vuruşunda kaleci İlker boşa çıktı, uzak noktada topu takip eden Köksal’ın kafa vuruşu sonrası top ağlara gitti. “0-1“ İlk yarının kalan diliminde Kelkitli futbolcular oyunu soğutmak için her şeyi yapsa da Derince de oyun olarak rakibine gereken baskıyı kuramadı ve konuk ekip soyunma odasına 1-0 önde girdi.

 

 

FUTBOLU ÇOK ÇİRKİNLEŞTİRDİLER

Maçın ikinci yarısında Belediye Derincespor tüm riskleri aldı ve 69’da beraberliği buldu. Oyuna ikinci yarıda giren Uğurcan Bekçi’nin ortasında Uğurcan İkikardeş topu güçlükle çevirdi, kaleci Ömer’den dönen topu Mehmet Tosun ağlara gönderdi. “1-1” Kalan süre sinir harbi şeklinde geçti. Kelkitli futbolcular inanılmaz şekilde zaman geçirmeyi sürdürdü ve maçın acemi hakemi Erdem Temel de bu duruma göz yumdu. Derince’nin tüm çabaları 3 puanı getirmedi ve sarı lacivertliler maç boyunca yerden kalkmayan rakibi ile 1-1 berabere kaldı.

 

Spor41 - Ali KÖKSAL

 

 

BELEDİYE DERİNCESPOR: 1

KELKİT BELEDİYESPOR: 1

STAT: Derince

HAKEMLER: Erdem Temel?, Harun Öztekin*, Fatih Deveci**

BELEDİYE DERİNCESPOR: İlker Günay**, Muhammet Fatih**, Efe**, Kadir Torbacı** (Furkan Gedik* dk.78), Ramazan** (Uğurcan İkikardeş** dk.68), İsa Nalbant* (Uğurcan Bekçi dk.46***), Mehmet Tosun** (Hakan Can? dk.88), Tufan Deniz**, İlker Cihan*, Tayfun*, Sercan Uslu* (Bertuğ dk.46 **)

1954 KELKİT BELEDİYESPOR:  Ogün*, Köksal Ayaydın****, Oğuzhan Yıldırım**, Alparslan Fidan** (Mertkan? dk.88), Ali Kaan* (Onur? dk.55 (Serhat* dk.70), Enescan**, Berşan**, Ramazan*, Halil İbrahim**, Bedirhan**, Hüseyin Yıldız**

SARI KARTLAR: Efe Karaoğlu, Kadir Torbacı, Muhammet Fatih Yıldırım, İlker Cihan (Belediye Derincespor), Köksal Ayaydın, Hüseyin Yıldız, Ogün Samet Nuhoğlu (Kelkit Belediyespor)

KIRMIZI KART: Dk. 59 Oğuzhan

GOLLER: Dk. 69 Mehmet Tosun (Derince), Dk. 21 (Kelkit)

 

 

 

 

Güncelleme: 17 Eylül 2022 22:34
BENZER HABERLER
X