Derince, Mustafa Polat’a sahip çıktı!
07 Nisan 2024 00:57

Derince, Mustafa Polat’a sahip çıktı!

Nokta Medya Spor Müdürü “Zeki Aygün” başlıklı yazı büyük ses getirdi. Aygün’un 5 yıllık belediye başkanlığını yorumlayan Övüç, 28 yıllık belediye personeli olan ve Mustafa Polat’ı mazbatayı Sertif Gökçe’ye vermesinden 1 gün önce belediyedeki işine son vermesi büyük tepki ile karşılandı.  

                                                           

VİCDANSIZLIK                             

Derince Belediyesi Eski Başkanı Zeki Aygün’ün belediye başkanlığı genel manana sorgulanıyordu. Derince’nin ilçe olarak vizyonunu yerle bir eden Aygün emekçi personellerden, Belediye Derincespor Sportif Direktörü Mustafa Polat’ı çeşitli bahaneler ortaya koyarak belediyeden göndermesi büyük bir tepki ile karşılanırken yapılanın vicdanla alakasının olmadığı belirtildi.

 

İLÇE BÜYÜK DEĞER KAYBETTİ

Nokta Medya Spor Müdürü “Zeki Aygün” başlıklı yazı büyük ses getirdi. Mustafa Polat’a yaşatılanlar asla kabul edilemezken, Polat’ın evine zabıta aracı göndererek Polat’ın evinde olup olmadığının kontrol edilmesi “Bu kadarına da pes” dedirtti. Erdem Övüç yazısında Aygün’ün 5 yıllık süreçte Derince’yi köye çevirdiğini, ilçenin büyük değer kaybettiğini, Belediye Derincespor’u da yok etmek için Başkan Yardımcısı Kemal Bayraktar ile özel bir çaba içinde olduğunu ifade etti.

 

BİR TANE OLUMLU YORUM YOK

Derince esnafı ve sakini Aygün’ün başarısız bir başkan olduğu yönünde hem fikir ve yorumlarıyla da bu durumu destekliyor. “Gözümüz aydın” İnşallah köy görüntüsünden kurtuluruz” “Milletin yüzü gülüyor” “Çok ağırdı, yorgundu ve hiç sahada değildi” “5 yıl çöpe gitti” gibi düşüncelere sahip olan Derinceliler, Polat’a yapılanın vicdana sığmayacağını dile getirdi.

Güncelleme: 07 Nisan 2024 01:00
BENZER HABERLER
X