Erdinç Şehit, skora yansıtmaya başladık
16 Kasım 2023 11:21

Erdinç Şehit, skora yansıtmaya başladık

Belediye Derincespor Kulübü Başkanı Erdinç Şehit, 2-1 kazanılan Fethiye galibiyetini Nokta Gazetesi’ne değerlendirdi.

 

İYİ OYNARKEN GOL YEDİK

Galibiyetten ötürü moral bulduklarını ifade eden Erdinç Şehit şu şekilde konuştu: Kesinlikle iyi bir takımla oynadık. Ancak biz de sezon boyunca mücadele olarak üst seviyede olsak da bunu skora yansıtamadığımız için alt sıralara indik. Fethiye’de ilk 20 dakika iyi oynarken gol yedik. İstekliydik ve beraberlik için yüklenmeye devam ettik.

 

GOLDEN DAHA DEĞERLİ OLAN KONU

İkinci yarıya iyi başladık. Mehmet Akyüz’ün pasında, Ünal Durmuşhan topu boş kaleye attı. Benim için gol öncesindeki pas alışverişlerimizdi. Orta sahada organize gelişen atak sonucunda beraberliği bulduk. Oyuna direnç koymaya devam ettik. 90+5’te Arda, Canberk’e pas verdi, Canberk Okan ile oynadı, Okan’a faul  yapıldı ve penaltı kazandı.

 

HERKES GÖRECEK DEMİŞTİM

Kaptan Mehmet topu ortaya vurdu ve kaleci yatınca 2-1 öne geçtik, maç da bu şekilde bitti. İnegöl kupa maçı ile başlayan bir skor bulma sürecimiz var. Aslında iyiyiz, hiçbir takım karşısında geri adım atmıyoruz. Geçenlerde size “Skora yansıttığımızda bu ligin takımı olduğumuzu herkes görecek” demiştim. İşte bu skor üretme olayı da başladı çok şükür.

 

İNEGÖL’Ü MAĞLUP ETMEK İSTİYORUZ

İlk yarının sonuna kadar kalan haftalarda alabildiğimiz kadar puan almak için elimizden geleni yapacağız. Devre arası dokunuşlarımız olacak mutlaka. Değişik bir ligdeyiz, makas çok dar. Önceliğimiz nefes almak, sonrası da ayrıca bakılır. Önümüzdeki yine çok kritik bir İnegöl maçı var. Bu maçtan da 3 puan alacağımıza inanıyorum.

 

Güncelleme: 16 Kasım 2023 11:22
BENZER HABERLER
KOTO
X