Hamza Mutlu: Yenilmemeyi öğreniyoruz
08 Mart 2023 20:26

Hamza Mutlu: Yenilmemeyi öğreniyoruz

Belediye Derincespor’un genç antrenörü Hamza Mutlu, Nokta Gazetesi’ne 0-0 berabere biten Amasyaspor maçını değerlendirdi.

 

ABARTILACAK BİR DEPLASMAN ORTAMI YOKTU

İyi 1 puanla döndüklerini ifade eden Hamza şu şekilde konuştu: Genel olarak baktığımda beklediğim gibi geçti. Karşılaşma boyunca pozisyon vermedik. Bizim ise 2-3 pozisyonumuz vardı. Takım savunması anlamında iyiydik. Açıkçası abartılacak bir deplasman ortamı da olmadı. Hakem bizi biraz ezmeye çalışsa da her şeye rağmen iyi bir puan döndük.

 

YENİLMEMEYİ ÖĞRENMEK ÇOK DEĞERLİ

5 maçtır yenilmiyoruz. Takımda bu durum oturmaya başladı. Takımdan da yaptığımız çalışmalardan olumlu geri dönüşler alıyorum. Bu çok değerli. Biraz daha hücumsal anlamda yakaladıklarımızı değerlendirebilirsek, pozisyon zenginliğimizi artırabilirsek bazı şeyler daha da yerine gelecek. Yenilerden kimseyi Amasya’ya götürmedik. Son transferlerimizden 3’ü deprem bölgesinden geldi.

 

YENİLERİ GÖTÜREMEDİK

Alihan, Tarık ve Yiğit henüz hazır değiller. Kaleci Eray’ın bileğinde kırık vardı. Şile’den aldığımız Mustafa ise son antrenmanda kasığından sorun yaşadı. Mehmet Tosun’u Amasya’da kullanamadık, Osman Can, Altınova ile yaptığımız hazırlık maçında dizinden sakatlandı. Melih Alcu’nun da ameliyat olma durumu var. İnşallah en kısa sürede aramıza katılırlar. Önümüzdeki haftaki Ağrı maçının hazırlıklarına salı gününden itibaren başlayacağız.

 

Güncelleme: 08 Mart 2023 20:27
BENZER HABERLER
KOTO
X