Hamza Ok: Mücadeleden taviz yok!
29 Temmuz 2023 01:25

Hamza Ok: Mücadeleden taviz yok!

Derincespor Futbol Kulübü’nün yeni transferlerinden Hamza Ok, Nokta Gazetesi’nin sorularını yanıtladı ve mücadeleden asla taviz vermeyeceğini belirtti.

 

ÇOK DÜŞÜNMEDİM

Transfer süresinin çok kısa sürdüğünü belirten Hamza Ok şu şekilde konuştu: Erdinç başkanımız aradı ve takımda görmek istediğini belirtti. Ben de böylesi bir organizasyona beni de dahil ettiği için sevindim. Çok da düşünmedim açıkçası ve kısa süre içinde transfer gerçekleşti. Zor bir gruptayız. Üst düzey kurulan takımlar ancak futbolda çok önemli değil. Sahadaki mücadelemiz bazı şeyleri belirliyor. Daha çok eksiğimiz var ve yeni arkadaşlarımızın da aramıza katılması ile güçlü bir takım olacağız.

 

8 NUMARAYI GİYECEĞİM

Orta saha oynuyorum. Top kaybetmeyi sevmeyen top ayağındayken güzel işler yapmaya çalışan, mücadeleci bir Hamza Ok izleteceğim inşallah.  Yıllardır 8 numarayı giyiyorum. Bu sezon da bu numarayı tercih edeceğim. Proje takımlarında arkadaşlık ve aile ortamı oluyor. Her şey düzenli yürüdüğü için başarı da beraberinde geliyor. Takımımız geçen sezon şampiyon oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. İnşallah biz de aynı şekilde kulübümüze bir şampiyonluk daha yaşatırız.

Güncelleme: 29 Temmuz 2023 01:26
BENZER HABERLER
X