KALPLER TEMİZ OLUNCA!
17 Haziran 2023 11:39

KALPLER TEMİZ OLUNCA!

Belediye Derincespor… Tarifi olmayan, bin bir türlü çileli bir yolculuğun ardından 3. Lig 1. Grup Play-Off finaline kalmaya hak kazandı. Rakip 52 Ordu… Ankara Eryaman Stadı’ndaki karşılaşma Nokta TV’den de naklen yayınlandı. Bursa’dan Cihan Aydın’ın yönettiği maçı Derince penaltıların ardından 6-5 kazandı kalplerinin temizliğinin karşılığını aldı.

 

NELER ÇEKTİLER NELER

Türk futbol tarihinin en sansasyonel en ibretlik ve takdir edilesi olayına imza atan Belediye Belediyespor, 2. Lig’in kapısından içeriye girdi! Sarı lacivertliler Ankara Eryaman Stadı’nda 52 Orduspor’u normal süresi 1-1 sona eren maç sonunda penaltılarla 6-5 mağlup etti ve adını 2. Lig’e yazdırdı.

 

RESMEN KAPANIYORDU

Birkaç ay öncesine kadar kapısına kilit vurulması için mücadele edilen, yemeğinin, suyunun kesildiği, mali kriz nedeniyle 13 futbolcunun federasyona verdiği, çok önemli 6 futbolcu ile yolların ayrıldığı, kimi futbolcunun telefonunu, kimisinin en değerli eşyasını sattığı Derince ekibi hikayenin sonunu mutlu bitirdi. Kalpler temiz olunca Allah da yardım etti ve o kupa Kocaeli’ye geldi.

Güncelleme: 17 Haziran 2023 11:41
BENZER HABERLER
KOTO
X