Mehmet Tosun: Bu takıma güveniyorum
20 Ocak 2023 23:55

Mehmet Tosun: Bu takıma güveniyorum

Belediye Derincespor’da takım kaptanı Mehmet Tosun sorularımızı yanıtladı. Başarılı orta saha oyuncusu Karşıyaka maçını kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

 

İŞİMİZİ KENDİMİZ ZORLAŞTIRDIK

Başarılı kaptan, takım içindeki aile ortamının devam ettiğini belirtti ve şu ifadelere yer verdi: Bildiğiniz gibi kan kaybı yaşadık. Mali durumlardan dolayı takımımızdan önemli oyuncular ayrıldı. Aramıza yeni ve değerli arkadaşlarımız katıldı. Buradaki aile ortamımız devam ediyor. Eskişehirspor maçını kazandığımız için mutluyum. Eskişehir yıllardır beraber oynayan futbolculara sahip. O kadar kan kaybına rağmen çok iyi bir performans verdiğimizi düşünüyorum. Daha rahat bir galibiyet alabilirdik, işimizi biraz kendimiz zorlaştırdık. Neticesinde kazanmasını bildik.

 

EN KÖTÜ 1 PUAN

Karşıyaka büyük bir camia. Geçen sezon orada facia yaşamıştık, 2-0’dan 2-2’ye gelen maçın ardından Play-Off’u kaybetmiştik. Bu sezonun ilk yarısında müthiş bir performans ortaya koyduk ve oradan kazanarak döndük. Buradaki durumları biliyorsunuz. Çalışıyoruz, her şeyin bilincindeyiz ve sezon sonuna kadar elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Karşıyaka maçını da kazanmaya çalışacağız, bu olamıyorsa en kötü 1 puanla sahadan ayrılmak istiyoruz. Kaptanlık anlamında büyüklerimiz, ağabeylerimiz bizlere bu görevi layık gördü. Bana yardımcı oldukları için herkese teşekkür ediyorum.

Güncelleme: 20 Ocak 2023 23:56
BENZER HABERLER
X