Mehmet Tosun: İyi hazırlanıyoruz
02 Haziran 2023 10:58

Mehmet Tosun: İyi hazırlanıyoruz

Belediye Derincespor’un kaptanlarından Mehmet Tosun yaptığı açıklamada “Finale kaldık. Böyle olacağını ne Kocaeli halkı ne de camia beklemiyordu. Finale de iyi hazırlanıyoruz. 12 günümüz var. Rakibimizi bekliyoruz” dedi.

 

SAYILI GÜNÜMÜZ KALDI

Mehmet sıkı çalıştıklarının altını çizdi ve şu şekilde konuştu: Hocamızın direktifleri doğrultusunda iyi çalışıyoruz. Bildiğiniz gibi son 1 yıldır büyük sıkıntılar yaşadık ancak sonunu iyi getirdik. Direkt çıkmak istesek de rakibimiz de son maçını kazandı. Biz ise ikinci olarak finale kaldık. Böyle olacağını ne Kocaeli halkı ne de camia beklemiyordu. Finale de iyi hazırlanıyoruz. 12 günümüz var. Rakibimizi bekliyoruz.

 

BİRBİRİMİZİ SEVDİĞİMİZ İÇİN SAVAŞIYORUZ

Tek maç… Belli olmaz. Şampiyon olmak istiyoruz… Bunun için elimizden geleni yapacağız. Buraya kadar getirdik ve Derince halkına şampiyonluğu armağan etmek için mücadele edeceğiz. 3 yıldır buradayım ve buradaki arkadaşlık her zaman üst düzeyde oldu. Birbirini çok seven bir grup var. Bu ortam da sahaya yansıyor, siz de görüyorsunuz. Birbirimizi sevdiğimiz için bir bakıma birbirimiz için savaşıyoruz.

 

İNANIYORUM

Sezona iyi başladık, mali sıkıntılar oldu. Acayip sorunlar yaşadık.  İkinci yarı başında takımımızdan kilit oyuncular ayrıldı. Kalan futbolcular olarak ayakta durmaya devam ettik. Kulübün satılma olayı oldu. Ama biz futbolcular olarak kopmadık ve bir uyum içinde yolumuza devam ettik. İnanıyorum ki yolun sonunda sevinen taraf olacağız.

Güncelleme: 02 Haziran 2023 10:59
Başak Yemek
Arslan Teknik
X