Murat Parlak o kadar HAKLI ki…
07 Eylül 2023 13:32

Murat Parlak o kadar HAKLI ki…

Belediye Derincespor’un eski teknik direktörü bu sezon Fatsa Belediyespor’u çalıştıran Murat Parlak’tan zemin isyanı geldi.

 

FATSA BUNU HAK ETMİYOR

Fatsa Son Dakika Haber’e yaptığı açıklama ile dikkat çeken başarılı teknik adam şu şekilde konuştu: Söylemem gereken bir şey var, saha rezil durumda, kötü durumda demiyorum, rezil durumda. Burada 5 aydır hiçbir antrenman yapılmamış, ama sahanın durumu işler acısı. Yani köy sahalarında oynanacak zemine sahibiz. Kimler duyar eder bilmiyorum ama bu kadar kötü bir zemini Fatsa hak etmiyor, bunu net olarak söyleyeyim.

 

HER TÜRLÜ SAKATLIK YAŞANABİLİR

Buradan sözümüz duyulsun, bir şekilde bu saha, bu zemin inanılmaz kötü. Bu sahada ne pas oyunu oynanır, her türlü sakatlıkla çıkabilir. Bu yüzden kara kara düşünüyoruz bu zeminle alakalı. Ne yapacağız diye düşünüyoruz. Zemine uygun oynamaya çalışacağız, sorun yok. Ama bu zeminin nasıl bu hale geldiğini anlamakta güçlük çekiyorum.

 

İSYANSA İSYAN EDİYORUM

Burada değildik, burada antrenman da yapmadık. Sahanın zemininin çok daha iyi olması gerekiyordu. Bu da bizim ayıbımız olsun. Ama bir an önce düzeltmemiz gerekiyor, çünkü hem antrenman yapıyoruz hem de maç yapacağız. 5 aydır futbol oynamayan, hiç kimsenin girmediği bir zeminin nasıl bu hale geldiğini bir kez daha dillendirmek istiyorum. İsyansa da isyan ediyorum.

 

BAHANEMİZ YOK

Hiçbir bahanemiz yok çıkıp maçımızı en iyi şekilde oynayıp inşallah kazanacağız. Fakat Ciddi paralar harcayan ortaya büyük bir vizyon koyan hedefleri olan Fatsa Belediyespor’a bu saha zemininin reva görülmesi utanç verici. 5 aydır hiçbir antrenman yapılmayan bir saha zeminin bu tarihe kadar çok iyi duruma gelmesi lazımdı.

 

 

Güncelleme: 07 Eylül 2023 13:33
Başak Yemek
Arslan Teknik
X