Mustafa Polat: 2. Lig limanında inmek istiyoruz
05 Mayıs 2023 15:26

Mustafa Polat: 2. Lig limanında inmek istiyoruz

Belediye Derincespor Sportif Direktörü Mustafa Polat deplasmanda 1-0 kazanılan 1922 Konya maçını Nokta Gazetesi’ne değerlendirdi.

 

POZİSYON VERMEDİK DİYEBİLİRİM

Diri, mücadeleci ve istekli bir maç oynadıklarının altını çizen Mustafa Polat şu şekilde konuştu: Rakibimiz düşmeme mücadelesi veriyordu. Seyircileri biraz vardı ama çok agresif değillerdi. Oyunun başından sonuna kadar üstündük ve pozisyon vermedik diyebilirim. İlk yarının uzatma anlarında Fatih ortaladı, kaleci ile stoper arasında kalan topu Mehmet Tosun tamamladı ve golün santrası olmadı.

 

3 MAÇI DA KAZANMAK İSTİYORUZ

İkinci yarıda Kubilay ve Bertuğ girdi, Mehmet Tosun ile Eren oyundan alındı. Bertuğ, Uğurcan Bekçi ve Kubilay ile goller kaçırdık, Uğurcan’ın 1 topu da direkten döndü. Rakibimiz de bir şeyler yapmaya çalıştı ama oyunu tuttuk ve maçı 1-0 bitirdik. Gayet diri, mücadeleci, istekli bir maçı daha geride bıraktık. 3 maçımız kaldı hedefimiz 9 puanı da almak ve en kötü sezonu ikinci sırada bitirmek.

 

GİDİYORUZ BAKALIM

Grup çok enteresan bir yere doğru gidiyor. Eskişehir’in galibiyetini kimse beklemiyordu. Mersin ile Kütahya arasındaki fark 2’ye, biz ile 4’e indi. Mersin ekibi Karşıyaka, Kelkit ve Yomra ile oynayacak. Kütahya’nın kalan maçları da zor. Eskişehir, Karşıyaka ve Kelkit ile karşılaşacaklar. Ordu’nun rakipleri Kelkit, Yomra ve Amasya olacak, biz ise Şile, Hacettepe ve Karaköprü maçları ile sezonu bitireceğiz. Açıkçası bir gemiye bindik… Gidiyoruz bakalım… İnşallah 2. Lig limanında ineriz.

Güncelleme: 05 Mayıs 2023 15:28
Başak Yemek
Arslan Teknik
X