Mustafa Polat: Haritada Derince’yi bulamıyorlardı
14 Temmuz 2023 19:21

Mustafa Polat: Haritada Derince’yi bulamıyorlardı

Derincespor Futbol Kulübü Futbol Direktörü Mustafa Polat, Derincespor Futbol Kulübü markasının parlayacağını belirtti.

 

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Polat imza törenindeki konuşmasında şu ifadelere yer verdi: Turhan hocamızın da onayıyla 15 Temmuz’da nasip olursa başlıyoruz. Ardından Topuk Yaylası’na çıkacağız. Erdinç Bey’in farkı çok fazla ve elim çok rahat. Fenerbahçe ve Sakarya’dan çıkan, Milli takımlarda görev alan Turhan hocam gibi özel bir isim ile anlaştık. Mehmet Akyüz gibi önemli bir futbolcuyu bünyemize kattık. Kendilerine hayırlı uğurlu olsun.

 

NELER HARCADILAR NELER

Biz yıllardan beri bu işi amatörce yaptık. Daha yukarılara çıkmak adına Erdinç Bey’in öncülüğünde hamleler yapacağız. Geçen sezon Kütahya 60, Ordu 55 milyon harcadı. Bize Derince’nin haritadaki yerini soruyorlardı. Yükseldikçe bu marka daha da parlayacak. Emin adımlarla, acele etmeden hareket edeceğiz.

 

AYAĞIMIZI YORGANIMIZA GÖRE UZATACAĞIZ

Erdinç Bey’den Allah razı olsun. Bize geldiğinde ne söz verdiyse hepsini tek tek yerine getirdi. Beyaz bir sayfa açılmıştır. Altınordu neyse Erdinç Bey’in hayali 3 kat daha fazlasıdır. Transfere gelirsem… Futbolcular şu an uçuyor. Borsa gibi… Takımda kalmak isteyen futbolcularımız da var, mesajlar atıyorlar. Ayağımızı yorganımıza göre uzatıp en doğru takımı kurmak için elimizden geleni yapacağız.

Güncelleme: 14 Temmuz 2023 19:21
BENZER HABERLER
X