Nazım Gülay: Daha fazla puanımız olabilirdi
29 Eylül 2023 09:21

Nazım Gülay: Daha fazla puanımız olabilirdi

Belediye Derincespor karşısında sahadan 3 puanla ayrılan Uşakspor’un başarılı teknik direktörü Nazım Gülay şehre selam gönderdi.

 

3 MAÇTA SIKINTISINI YAŞADIK

Bir dönem Kocaelispor ve Darıca GB’de de görev yapan Uşakspor Teknik Direktörü Nazım Gülay, Belediye Derincespor’u 1-0 mağlup ederek takımı ile hayati bir galibiyete imza attı. Maçı değerlendiren ve Kocaelispor ile Darıca GB camialarına selam gönderen Gülay şu ifadelere yer verdi: Rakiplerimize göre yeni sezona 20-25 gün geç başlamak durumunda kaldık ve son 3 maçta da bunun sıkıntısını fazlasıyla yaşıyorduk. Yetenekli futbolculara sahibiz ve takımın biliyorduk.

 

İLAÇ GİBİ GELDİ

İstediğimiz oyun olmasa da galibiyetle dönmek bizim için çok iyi oldu. Amed maçı öncesi bu 3 puan bize ilaç gibi geldi” dedi. Son dönemde Darıca GB, Pazarspor ve Uşakspor gibi maddi anlamda büyük sorunlarla boğuşan zor şartlardaki takımlarda görev yapan Nazım Gülay, “Herhalde bizim kaderimiz böyle ama zorlu yerlerde güzel işler yapmak çok değerli ve keyif verici. İnşallah ileriki yıllarda çok büyük kulüplerde üst düzey oyuncularla çalışma fırsatı bulurum.

Güncelleme: 29 Eylül 2023 09:22
BENZER HABERLER
X