Volkan Mert Korkmaz: Herkes çok ciddi fedakarlık yapıyor
02 Haziran 2023 14:48

Volkan Mert Korkmaz: Herkes çok ciddi fedakarlık yapıyor

Belediye Derincespor’un başarılı file bekçisi Volkan Mert Korkmaz basının karşısına geçti. Başarılı kaleci şampiyonluğu elde edeceklerine inandığını ifade etti ve “İnşallah hep birlikte başaracağız” diye konuştu

 

HEYECANLIYIZ

Yaklaşan final maçı öncesi konuşan Volkan Mert Korkmaz şu ifadelere yer verdi: Keyifli bir ortam var. İkinci yarının şampiyonuyuz ve bu süreçte hiç mağlup olmadık. İlk devre sonunda kulübün o zamanki durumlarından buralara kadar gelmek çok önemli. Burada sadece futbolcuların değil herkesin fedakarlıkları söz konusu. Finali bekliyoruz, heyecanlıyız, istekliyiz, inşallah şampiyon olacağız.

 

TAKIM OLARAK BAŞARIYORUZ

Yanlış hatırlamıyorsam 8 maç üst üste, toplamda da ikinci yarıda 12 maç gol yemedi çok şükür. Bizim de az da olsa bir katkımız var ancak takım savunması anlamında çok iyiyiz, bazı maçlarda pozisyon bile vermiyoruz. Başarı hepimizin. Kocaelispor’da da oynadığım süreçte 21 maç gol yememiştik. Takımca final maçına çalışıyoruz, ben de olabildiğince rakiplerimizi izliyorum. İnşallah penaltılara kalmadan şampiyon oluruz.

Güncelleme: 02 Haziran 2023 14:49
Başak Yemek
Arslan Teknik
X