11. Altın Kiraz yine çok sıkı geçecek
05 Nisan 2023 16:14

11. Altın Kiraz yine çok sıkı geçecek

Bu yıl 11.’sinin düzenleneceği Altın Kiraz Dostluk Futbol Turnuvası’nda kura çekimi gerçekleşti. Grupların belli olduğu kura çekimine protokol akın etti.

 

İFTAR YAPTILAR

Spor insanı Metin Özkan tarafından organize edilen 11. Altın Kiraz Dostluk Futbol Turnuvası 4 Nisan Salı akşamı başlayacak. 24 takım gerçekleşen kura çekiminin ardından gruplarını belirledi. Büyük bir çekişmeye sahne olacak olan turnuvanın kura çekimine protokol akın etti. Mithat Atalay’ın koordine ettiği kura çekimi öncesi konuklar bir restoranda iftarını açtı.

 

ÖZKAN: SİZ MARKA YAPTINIZ

Kura çekiminin selamlama konuşmasını Tertip Komite Başkanı Metin Özkan yaptı ve “Öncelikle herkes hakkını helal etsin. Bu güzel kalabalık karşısında kelimeleri bir araya getirirken zorlanıyorsunuz. Bu turnuvayı sizler marka haline getirdiniz. Allah hepinizden razı olsun” dedi. Protokol konuşmalarının ardından son 2 yıldaki turnuvanın fotoğraflarından oluşan slayt gösterisi sunuldu.

 

1 AY SÜRECEK

Mithat Atalay’ın turnuva kurallarını aktardığı günde son olarak kura çekimi gerçekleşti ve takımlar gruplarını belirledi. Dün akşam başlayan turnuva yaklaşık 1 ay sürecek. Prestijli turnuvada dereceye girecek olan takımları ödülleri törenle verilecek. Altın Kiraz Dostluk Futbol Turnuvası’nda geçen yılki nefes kesen finalin ardından şampiyon Lounge Saray Simit olmuştu.

 

GRUPLAR

 

A GRUBU

Çağkay Mühendislik

İnteskon

Onur Nakliyat

Eti Mimarlık

 

B GRUBU

Körfez İlçe Emniyet Müdürlüğü

Sporterio

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi

Zortaşlar Grup

 

C GRUBU

Vizyon İnşaat

Şanlılar Makine

Lounge Saray Simit

Sarıyıldız Geri Dönüşüm

 

D GRUBU

BETA Spor

Dergah Ocakbaşı

Tozlu Raflar

Merkan Grup

 

E GRUBU

Zafer Seyahat

TİSE Kamera Güvenlik

Metsan Otomotiv

Mehmet Ak Auto

 

F GRUBU

ETİ GRUP

ÖZCAN PİŞMANİYE

KOCAELİ KAFE CEYLİN

FSM İNŞAAT

               

 

Güncelleme: 05 Nisan 2023 16:16
KOTO
X