6. MURAT!
13 Haziran 2022 17:57

6. MURAT!

Kısa adı KASKF olan Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda gelenek değişmedi. 2007’den beri başkan olan Murat Aydın, 6. dönemine merhaba dedi.

 

PROTOKOL YER ALDI

Kocaeli Kongre Merkezi’ndeki genel kurulda MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri Mehmet Akif Yılmaz ve Radiye Sezer Katırcıoğl, Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan da yer aldı. Bu seçimlerde de tek liste ile seçime giren Murat Aydın bir kez daha başkanlığa devam etme hakkı elde etti. Aydın teşekkür konuşmasında destek sunan tüm il yöneticilerine ve spor kurmaylarına teşekkür etti.

 

 

KIRGIZ’DAN LİGLERE İSİM ÖNERİSİ

Protokol konuşmalarında da sporun birleştirici gücüne vurgu yapılırken, özellikle çocukların sanal dünyanın girdabından kurtulmaları için el birliği ile hareket edilmesi gerektiği vurgulandı. Yeni dönemde 28 asil, 29 yedek yöneticinin yer aldığı KASKF’de Onur Kurulu’nda 21 kişi bulundu. Gün sonunda konuşan eski başkanlardan Rafet Kırgız yeni sezon liglerinin amatör spora katkı sağlamış kişilerin adlarının verilmesini diledi. Son olarak toplu fotoğraf verildi ve genel kuru sona erdi.

 

Spor41 - Ali KÖKSAL

 

 

YÖNETİM KURULU –ASİL-

Murat Aydın - Başkan

Eda Açıkyol

Ercan Gündüz

Hakan Haydar Ormancı

Hakan Kalıntaş

Hayrullah Serim

Hüseyin Bat

İlker Yar

Mehmet Çetinkaya

Mehmet Durukan

Mithat Ağa

Muhammet Kılıç

Muhammet Nizamoğlu

Murat Demirhan

Mustafa Erdem

Mustafa Salman

Onur Ak

Ramazan Daş

Sabri Yıldız

Salih Sarıkaya

Selçuk Baysal

Selman Açık

Severcan Kara

Şaban Eraslan

Tarık Gürgen

Ümit Yalsız

Yalçın Gül

Zekiye Başaran

 

Güncelleme: 13 Haziran 2022 18:03
BENZER HABERLER
X