Adem Aydemir bunu hak etmedi
24 Haziran 2023 09:19

Adem Aydemir bunu hak etmedi

Genç teknik adam yaşadıklarından ötürü çok üzüntü yaşadı ve stresi atmak için il dışına çıkmak zorunda kaldı.

 

SİTEMLİ

Geride bıraktığımız sezon Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Değirmenderespor’da kısıtlı imkanlar dahilinde son derece başarılı işlere imza atan genç teknik sorumlu Adem Aydemir’in Kullarspor Kulübü Başkanı Fahri Altıntaş’a oldukça sitemli olduğu ve kendisine yaşatılanlardan ötürü büyük bir hayal kırıklığı yaşadığı belirtildi.

 

GÖRÜŞTÜ, 1 YILLIK RAPORUNU DAHİ ALDI

İlimizin genç ve başarılı antrenörlerinden Adem Aydemir’in, Altıntaş ile hayal kırıklığı yaşadığı olayın şu şekilde olduğu öğrenildi. Kullarspor Kulübü Başkanı Fahri Altıntaş, Adem Aydemir ile teknik direktörlük konusunda görüşme yaptı ve gerçekleşen temaslar hayli olumlu seyretti. Bunun üzerine Altıntaş, Aydemir’in son 1 yıllık çalışması ve planlamasını içeren raporunu aldı ve bir bakıma her şey imzaya kaldı.

 

O SÜREÇTE TEKLİFLERİ REDDETTİ

Kullarspor ile prensipte anlaştığını düşünen Adem Aydemir’e Başkan Altıntaş “Sosyal medyaya bakan arkadaşımız bugün yok. Yarın fotoğraf çektirir paylaşım yaparız” dedi. Aydemir de Kullarspor ile görüştüğü süreçte kendisi ile temas kurmak isteyen kulüplere “Kullarspor ile görüşüyorum. Size şu an bir şey diyemem, Kullarspor’a büyük ayıp etmiş olurum” dedi.

 

AYDEMİR’İ YIKAN TELEFON

Aydemir bir türlü kendisine telefon gelmeyince konu ile ilgili bilgi almak için Başkan Altıntaş’ı aradı ancak Altıntaş telefonu açmadığı gibi sonradan Aydemir’e dönüş de yapmadı. Bir süre geçtikten sonra Aydemir’e gelen bir telefon genç teknik adamı adeta yıktı. Aydemir’i arayan kişi, Kullarspor’un yeni teknik sorumlusu Emre Morgil’di. Genç teknik adam Aydemir’e Kullarspor ile anlaştığını söyledi.

 

BİZ DE ALTINTAŞ’A ULAŞAMADIK

İşte bu telefon Aydemir’i hem şoke etti hem de çok üzdü. Aydemir, yaşadığı sendromdan ötürü yakın bir büyüğü ile il dışına çıktı ve stresini, gittiği tatil yöresinde atmaya karar verdi. Aydemir’in bir süre şehre gelmeyeceği belirtildi. Gün içinde durumu sormak istediğimiz Fahri Altıntaş’a telefonla ulaşmak istedik ancak kendisinden dönüş alamadık. Başkan Altıntaş cevap hakkını kullanmak isterse tarafımıza istediği zaman ulaşabilir.

 

Güncelleme: 24 Haziran 2023 09:24
YORUMLAR
  • Toplam 2 yorum
Kullarlı 13:24 - 13 Temmuz 2023

Fahri altıntaşın gerçek yüzünü zamanla herkes öğrenecek

0 Beğenmedim
Izmitli 15:34 - 24 Haziran 2023

Hocaya bak hocayi arıyor ben anlaştım diyor. Baskan iki hocayi birbirine vermiş. Genc morgilde sazan olduğunu acik acik belirtmis. Tebrikler beklenecek hareketler bunlar.

0 Beğenmedim
X