Adem Ellibeş: Gardımız düştü
Amatör Futbol
10 Nisan 2021 Cumartesi 18:34

Adem Ellibeş: Gardımız düştü

Bölgesel Amatör Lig’deki takımlarımızdan Değirmenderespor yönetimi olağanüstü olarak toplandı. TFF’nin Bölgesel Amatör Ligi mayıs sonuna kadar ertelenmesi üzerine yeşil siyahlılar bir dizi kararlar aldı. Genel Kaptan Adem Ellibeş erteleme ile ilgili olarak “Gardımız düştü” yorumunu yaptı.

 

MAYIS’TA DA BAŞLAMAYABİLİR

Değirmenderespor Genel Kaptanı Adem Ellibeş yönetime sundukları teknik raporun kabul edildiğini belirtti ve şu şekilde konuştu:  Bir buçuk aylık ertelemeyi beklemiyorduk. Açıkçası gardımız düştü. Mayıs sonunda liglerin başlaması konusunda da endişemiz var. Alınan yeni karar üzerine yönetimimiz toplandı ve bu sürede neler yapabiliriz diye kafa yorduk. Raporumuzu yönetime sunduk ve yönetimimiz de rapora onay verdi.

 

2 ÜST DÜZEY FUTBOLCU ALACAĞIZ

Antrenmanlarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz ve çalışmalarımızı tek antrenmana düşüreceğiz.  3-4 futbolcu ile yollarımızı ayıracağız ve yerine üst düzey 2 oyuncu almayı planlıyoruz. 3. Lig’ler de bitti. Bu konuda yani 2 futbolcu konusunda kesinlikle nokta atışı yapmak istiyoruz. Bu bir buçuk aylık süreçte daha bilinçli hazırlanacağız.  Sahamız da tam olarak hazır olacak, inşallah lig başlarsa da Gölcük’ü VE Kocaeli’yi en iyi şekilde temsil edeceğiz.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:45
05:44
13:08
17:02
20:11
21:56