Aferin gençler! “5-4”
29 Haziran 2023 11:15

Aferin gençler! “5-4”

U-17 Türkiye Şampiyonası Kütahya Grup Merkezi’nde ilimizi temsil eden Gölcükspor finalde İstanbul Beylikdüzü’nü penaltılar sonucu 5-4 mağlup etti ve son 20 takım arasına adını yazdırdı.

 

KALECİ KIVANÇ 3 MAÇTA DA GOL YEMEDİ

Büyük bir mücadele içerisinde geçen maçın normal süresi 0-0 sona erdi. Uzatmalarda da gol olmayınca şampiyonu penaltılar belirledi. Büyük bir stres ve heyecan içinde geçen penaltıları sonucu 5-4 kazanan Gölcükspor, Türkiye’nin en iyi 20 takımı arasına adını yazdırdı. Yarı finalde Hisareyn’i 3-2 mağlup eden İstanbul Beylikdüzü ekibi büyük bir üzüntü yaşarken, ilk iki maçını 5-0 kazanan Gölcükspor’da ise sevinç hakimdi.

 

ÇALIŞKAN: FUTBOLCULARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ

Eksikleri olmasına rağmen sıcak ve bunaltıcı havada çok başarılı bir performans ortaya koyan Gölcükspor’da 3 maçta da kalesini gol kapatan 15 yaşındaki kaleci Kıvanç Hatipoğlu da dikkat çekti. Şampiyonluğun ardından tüm takım, teknik kadro ve aileler toplu halde fotoğraf verdi. Takımın genç ve başarılı antrenörü Furkan Çalışkan “Futbolcularımızla gurur duyuyoruz. Grup şampiyonluğunu güçlü bir oyunla ve gol yemeden elde ettiğimiz için daha mutluyum” dedi.

Güncelleme: 29 Haziran 2023 11:16
BENZER HABERLER
X