Akyol: Her türlü şampiyonuz
16 Mart 2023 14:02

Akyol: Her türlü şampiyonuz

Kocaelispor’da futbol şube sorumlularından aynı zamanda alt yapıdan sorumlu yöneticilerinden Zeynel Abidin Akyol, Nokta Gazetesi’ne yaptığı açıklamada “Takım iyi yolda. Tünelin sonu göründü” derken, düşme tehlikesi yaşayan Elit U-19 takımı için de “Gençlerimize güveniyorum” yorumunu yaptı.  

 

BİTMİŞ BİR ŞEY YOK

Bucaspor maçında da kayıp yaşamayacaklarına inandığını belirten Akyol şu şekilde konuştu: Balıkesir maçında da görüldü ki bu takım moral rüzgarını arkasına aldığında karşısında hiç kimse duramaz. 8 puanlık fark iyi bir avantaj gibi görülebilir ancak henüz bitmiş bir şey yok. Tünelin sonu göründü ve ortam da aydınlık. Ama tüneli bitirmeden uzaktan bakmakla eline bir şey geçmiyor.

 

GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUM

A takım iyi gidiyor ama bizim alt yapımızı, özellikle de U-19’u da fazlasıyla düşünmemiz gerekiyor. Keçiören maçındaki yenilgi biraz moral bozdu ama ben gençlerimize inanıyorum ve kalan iki maçı da kazanacaklarını düşünüyorum. Gençlerimizin Elit’ten düşmesini kimse istemez tabii ki. A takım şampiyon olurken alt yapının düşmesi sevincimizi kursağımızda bırakır. Dediğim gibi ben hocalarımıza ve gençlerimize güveniyorum.

Güncelleme: 16 Mart 2023 14:26
X