Altın Kiraz bu yıl da nefes kesecek
26 Aralık 2023 10:22

Altın Kiraz bu yıl da nefes kesecek

Bu yıl 12.’sinin düzenleneceği Altın Kiraz Dostluk Futbol Turnuvası’nın tanıtımı gerçekleşti. Turnuva 12 Şubat’ta başlayacak ve 25 Mart’ta sona erecek. İşte toplantıdan yansıyayanlar.

 

PROTOKOL İLGİ GÖSTERDİ

Spor İnsanı Metin Özkan tarafından Bu yıl 12.’sinin düzenleneceği Altın Kiraz Dostluk Futbol Turnuvası’nın tanıtımı gerçekleşti. Körfez Belediyesi Nazende Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen toplantıya Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, MHK Eski Başkanı Mustafa Çulcu, Körfez Eski Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez İlçe Ak Parti Başkan Aday Adayı ve Kocaeli Ak Parti Eski İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, çok sayıda STK Başkanı, kulüp sorumluları ve iş insanı katıldı.

 

MARKA OLDU

Ali Çınar’ın sunuculuğunu üstlendiği toplantıda selamlama konuşmasını yapan Metin Özkan, 12.’sinin düzenleneceği Altın Kiraz Dostluk Futbol Turnuvası’nın her geçen yıl daha geniş kitlelere yayıldığını ve bu ortamın sağlanması adına emek veren herkese şükranlarını sundu. Protokol konuşmalarında da turnuvanın uluslararası bir kimlik kazandığı üzerinde duruldu.

 

FULL MEDYA ANA SPONSORLUĞUNDA

Turnuvanın bu yılki ana sponsoru ise Şenol Çiçek’in sahibi olduğu Full Medya oldu. Turnuva bu yıl Full Medya 12. Altın Kiraz Dostluk Futbol Turnuvası olarak futbolseverleri bir araya getirecek. Önümüzdeki günlerde turnuva ile ilgili kura çekimi gerçekleşecek ve dev organizasyon 12 Şubat’ta başlayacak ve seçimlerden bir hafta önce, 25 Mart’ta sona erecek.

 

Güncelleme: 26 Aralık 2023 10:23
BENZER HABERLER
X