Bağdatspor çok güçlü!
14 Temmuz 2023 17:51

Bağdatspor çok güçlü!

Bu sezon Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Bağdatspor’da sezon öncesi anlaşılan iç ve dış transferler için imza töreni düzenlendi.

 

BAŞKAN KANPARA’NIN  EV SAHİPLİĞİNDE

Geride bıraktığımız sezon yorucu maçları geride bırakan, grubunda şampiyon olsa bile yükselme liginde beklentilerin uzağında kalan Süper Amatör Lig takımlarından Bağdatspor yeni sezon öncesi anlaşma sağladığı iç ve dış transferdeki futbolcularla bir araya geldi. Son derece profesyonel bir şekilde hazırlanan imza töreninde Başkan Burak Kampara’nın yanı sıra yöneticiler Süleyman Şimşek ve Samet Burak Açıkgöz yer aldı.

 

YEŞİLYURT: CİDDİ BİR ORGANİZASYON

Başkan Burak Kanpara selamlama konuşmasında geçen sezonki hataların bu yıl tekrarlanmayacağını, Bağdatspor’un BAL’a yükselmesi için ellerinden geleni yapacağını belirtti. Yeni teknik direktör Talip Yeşilyurt, Başkan Burak Kanpara ve yönetimine teşekkür ederken, ciddi bir organizasyonun içinde yer aldığını ve Bağdatspor’un üst lige yükselmesi adına ekibi ile sıkı çalışacaklarının altını çizdi. Transferi henüz kapatmadıklarını belirten Yeşilyurt, önemli bir futbolcu ile ilgilendiklerini de sözlerine ekledi.

 

BASIN MENSUPLARINA FOTOĞRAF VERDİLER

Yeni transfer Oğuzhan Türkmen, Başkan Burak Kanpara’ya verilmiş bir sözünün olduğunu ve yarım kalan işi bu sezon bitirmek istediklerini belirtti. Geçtiğimiz sezonun kaptanlarından Kubilay Ertuğ ise zor bir sezonun kendilerini beklediğini, şampiyon olduklarında nişanlısı Sare hanım ile evleneceğini ifade etti. Konuşmaların ardından, teknik kadro ve futbolcular Başkan Kanpara ile yönetici Şimşek ile birlikte basın mensuplarına fotoğraf verdi.

 

Güncelleme: 14 Temmuz 2023 17:52
X