Bahçecikspor kupayı Diva Resrotan’da kaldırdı
23 Şubat 2024 14:34

Bahçecikspor kupayı Diva Resrotan’da kaldırdı

1. Amatör C Grubu şampiyonluğunu ilan eden ve adını Süper Amatör Lig’e yazdıran Bahçecikspor kupasını aldı.

 

MÜCAHİT ATAGAN ANILDI

Geçtiğimiz yıl içinde geçirdiği kalp krizi sonrası 50 yaşında hayatını kaybeden Bahçecikspor Kulübü yöneticisi Mücahit Atagan’ın da anıldığı buluşmaya, Merhum Mücahit Atagan’ın eşi Oya Atagan, Ak Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, TÜFAD Kocaeli Şube Başkanı Remzi Demirer, KASKF Başkanı Murat Aydın, Bahçecikspor Teknik Direktörü Cevdet Saral, kulüp yöneticileri, futbolcular, futbolcu yakınları katıldı. 

 

BAŞKAN EMİN EROL’UN EV SAHİPLİĞİNDE

İlimizin ve Başiskele’nin nezih mekanlarından Diva Restoran’da gerçekleşen, Nokta TV’de yayınlanan Savaş Demir ile Amatör Özel programının sunucusu olan Savaş Demir’in sunum yaptığı akşamda selamlama konuşmasını gerçekleştiren Başkan Emin Erol, Mücahit Atagan’a Allah’tan rahmet dilerken şampiyonluğu kendisine hediye ettiklerini ifade etti. Bu sırada merhumun eşi Oya Atagan gözyaşlarına hakim olamadı. Başkan Yasin Özlü’ye desteklerinden ötürü teşekkür eden genç başkan şampiyonlukta emeği geçen herkese şükranlarını sundu.

 

ÖZLÜ TEBRİK ETTİ

TÜFAD Kocaeli Şube Başkanı Remzi Demirer ile KASKF Başkanı Murat Aydın kutlama, Teknik Direktör Cevdet Saral'ın değerlendirme konuşması yaptı ve kürsüye son olarak Ak Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü davet edildi. Özlü “Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi geleceğin gençlerin ellerinde yükseleceğine inanıyor ve gayretimizi, çalışmalarımızı bu yönde arttırarak devam ediyoruz. Gösterdikleri başarılardan dolayı başta Bahçecikspor Kulüp Başkanı Emin Erol, Teknik Direktör Cevdet Saral'ı, teknik ekibi ve futbolcuları tebrik ediyorum” dedi.

 

Güncelleme: 23 Şubat 2024 15:15
X