Başkan Emren’den samimi açıklamalar
29 Temmuz 2023 00:55

Başkan Emren’den samimi açıklamalar

Sarımeşe Spor Kulübü’nde yeni başkan Murat Emren yaptığı açıklamayla eski başkan Mehmet Gözen’e teşekkür etti.

 

ÇOK ÖNEMLİ GÖREV

Değerli Sarımeşe Spor Kulübü Camiası. Hafta sonunda gerçekleştirdiğimiz genel kurul ile birlikte, Sarımeşe Spor Kulübü başkanlığına Murat Emren ve yönetim kurulumuzda yer alan Erkan Akçıl, Murat Deniz, Serkan Dağoğlu ve Gökhan Çetin olarak seçildik. Bu önemli göreve seçilmemizle birlikte, kulübümüzü daha iyi yerlere taşımak için büyük bir azim ve kararlılıkla çalışacağımızı belirtmekten mutluluk duyuyoruz.

 

MEHMET GÖZEN’E TEŞEKKÜR EDERİZ

Öncelikle, 2010 yılından bu yana büyük bir özveri ve fedakarlıkla kulüp başkanlığı görevini üstlenen değerli büyüğümüz sayın Mehmet Gözen'e minnettarlığımızı ve şükranlarımızı sunmak istiyoruz. Kendisinin yönetiminde elde edilen başarılar, kulübümüzün bugünkü konumuna gelmesinde önemli bir rol oynamıştır.

 

TARAFTARIMIZ BİZLERİ GURURLA DESTEKLEYECEK

Bizler, Sarımeşe Spor Kulübü'nü daha da güçlendirmek, sporcularımızın ve taraftarlarımızın gururla destekleyeceği bir kulüp haline getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Sporun ve centilmenliğin temel değerleriyle kulübümüzü başarıdan başarıya taşımak için çalışacağımızı bilmenizi isteriz.

 

SABIRSIZLANIYORUZ

Siz değerli taraftarlarımızın desteği ve inancıyla, Sarımeşe Spor Kulübü'nü daha da yukarılara taşıyacağımıza inancımız tamdır. Hep birlikte başarılara imza atacağımız heyecan dolu bir dönem için sabırsızlanıyoruz. Sosyal medya hesaplarımızdan ve resmi iletişim kanallarımızdan takipte kalın. Hep birlikte güzel günler yaşamak dileğiyle, Sarımeşe Spor camiasına hayırlı, uğurlu olsun.

 

Güncelleme: 29 Temmuz 2023 00:57
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
Rass 13:18 - 29 Temmuz 2023

Başarılar başkan

0 Beğenmedim
BENZER HABERLER
X