Başkan Kocaman: Hatıralarla dolu bir gün
14 Mayıs 2023 11:49

Başkan Kocaman: Hatıralarla dolu bir gün

Kartepe Belediye Başkanı M.Mustafa Kocaman, Kartepe Kulüpler Birliği’ne kazandırdığı binanın açılışında söz aldı. Kocaman “Anneler Günü’nü, Cumhur İttifakımızın zaferini ve Kocaelispor’umuzun şampiyonluğunu peş peşe coşku içinde kutlayacağız” dedi.

 

KARTEPE’NİN KALBİNDEYİZ

Sözlerine Kartepe Kulüpler Birliği’ne kazandırılan hizmet binası ile başlayan Kocaman şu şekilde konuştu: Kendini spora adamış bir başkan olarak burada olmak çok kıymetli. Sağıma bakıyorum, soluma bakıyorum, hatıralarla dolu. Burada gerçekten çok güzel bir heyet var. Kulüpler Birliğimizin hizmet binasını açmak için buradayız. Neredeyiz, Kartepe’mizin kalbinde, merkezindeyiz. Bu binada hem muhtarlarımız hem de kulüpler birliğimiz olacak.

 

KARTEPE’YE NELER KAZANDIRDIK?

5 yıl önce buralarda bir şey yoktu. Şimdi belediyesiyle, kaymakamlığıyla, Kocaeli’nin en büyük camisiyle, 45 dönümlük kent meydanıyla, kuran kursuyla, bin metrekarelik kütüphanesiyle, restoranıyla, Kartepe’ye neler kazandırdığımızı en yakından görebildiğiniz bir lokasyondayız. Spora hizmet etmek büyük fedakarlıkları da beraberinde getiriyor. Bu nedenle hepinize gayretleriniz için teşekkür ederim.

 

CUMHURBAŞKANIMIZLA BİRLİKTE YANINDA

Burada Mustafa kardeşiniz var… Bu kardeşiniz attığınız her adımda yanınızda, sporun yanında, sporcunun yanında, yöneticinin yanında. Kimin ile birlikte yanında? Cumhurbaşkanımızla birlikte yanında… Büyükşehir Belediye Başkanımızla birlikte yanında. Cumhur ittifakı ailesi ile birlikte yanında.

 

KIYASLAMAK BİLE NEZAKETSİZLİK

Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğini belirlemeye çok az bir zaman kaldı. Recep Tayyip Erdoğan… Kendilerinin bu memlekete kazandırdığı hizmetlerinden ötürü 47 yaşındaki bir fert olarak gurur duyuyorum. Diğer yanda Millet İttifakı bulunuyor. Onlara bir anlam veremiyorum. Millet İttifakı’nın şuradaki eserlerin bir benzerini ortaya çıkarabileceklerini düşünmüyorum. O nedenle bu iki grubu birbiriyle kıyaslayacak nezaketsizliği gösterecek birisi değilim.

 

14 MAYIS’IN KAZANANI CUMHUR İTTİFAKI OLACAKTIR

Cumhurbaşkanımız bir taraftaysa diğer tarafta kimlerin olduğunun bir önemi yok. Biz Cumhurbaşkanımızla milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Sizlere de 21 yıldır Cumhurbaşkanımıza oy verdiği, güç verdiği ve omuz verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bu sahayı çok iyi biliyoruz, sokağın her köşesini çok iyi biliyoruz. Çok net ifade ediyorum ki, 14 Mayıs’ta bu seçimi Cumhur İttifakı kazanacaktır. Sokak bunu bas bas bağırıyor.          

 

COŞKU İÇİNDE KUTLAYACAĞIZ

Kocaelispor’umuz şampiyon olacak ve bu sevinçleri peş peşe yaşayacağız. Pazar günü Anneler Günü… Bu vesile ile Anneler Günü’nü, Cumhur İttifakımızın zaferini ve Kocaelispor’umuzun şampiyonluğunu hep birlikte coşku içinde kutlayacağız. Birlik ve beraberliğimizi Rabbim daim eylesin.

Güncelleme: 14 Mayıs 2023 11:50
BENZER HABERLER
X