Bay şampiyon Hasan Alemdar farkı!
Amatör Futbol
01 Nisan 2021 Perşembe 01:25

Bay şampiyon Hasan Alemdar farkı!

İlimizin Bay Şampiyon olarak bilinen teknik direktörü Hasan Alemdar, kadın sporcularına yönelik katkıları ile adından hayli söz ettiriyor. Daha önce iki dünya ikinciliği, çok sayıda Türkiye şampiyonluğu bulunan Alemdar, kadın futbolcuların gelişimleri ve onları kısa, orta ve uzun vadede topluma yararlı bireyler olması adına ekibi ile birlikte fazla mesai yapmaya devam edeceklerini belirtti.

 

ÖĞRENCİYKEN EK GELİR ELDE EDEBİLİYORLAR

Alemdar yetenekli sporcuları araştırmaya devam edeceklerinin altını çizdi ve şu şekilde konuştu: Kız çocuklarını spor yoluyla güçlendirmek, topluma kazandırmak, yeteneklerini keşfetmelerini sağlamak en büyük hedeflerimizdendir. Bu bağlamda çocuk esirgeme kurumunda yetişen öğrencimizi futbola başlattık, öğrenciyken ek gelir elde etmeye başladı. Yeteneğinin keşfi ile milli sporcu oldu ve üniversiteye girişte ek puan alarak memur ataması gerçekleşti.

 

Hasan Alemdar çok küçük yaşlarda Kübra'yı keşfetti. Kübra şimdi Milli futbolcu oldu 

 

YETİŞTİRMEYE, GELİŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Aynı şekilde hazırlık maçımızı izlemeye gelen küçük bir kız çocuğu bugün A Milli takım oyuncusu aynı zamanda öğretmen oldu ve yakın zamanda yurtdışına transferi gerçekleşti. Kurduğumuz takımla dünya ikincisi olduk. Hedefimiz her kesimden kız çocuklarına ulaşarak içlerindeki gücü ortaya çıkarmak aynı zamanda ülkemizi yurtdışında en iyi şekilde temsil ederek futbolun gelişimine katkı sağlamaktır.

 

Spor41

 

Kız futbolcular Kocaeli'de yetişiyor ve çok güzel yerlere geliyor. 

 

Milli yıldız Gülbin Hız (sağda) Hasan Alemdar'ın öğrencilerindendi. Gülbin şu an Ukrayna'da forma giyiyor.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:24
06:12
13:11
16:56
19:49
21:25