Beratcan sinir krizi geçirdi!
24 Mart 2023 11:31

Beratcan sinir krizi geçirdi!

Derincespor ile Bağdatspor arasında oynanan Süper Amatör Play-Off Ligi üçüncü hafta maçında Bağdatspor’dan Beratcan Altınova gördüğü kırmızı kartın ardından ikinci yarının ortalarında takımını 10 kişi bıraktı.

 

BÜYÜK TEPKİ

Derincespor’un 2-1 üstünlüğü ile devam eden maçta yaşanan sakatlık pozisyonu esnasında Derincespor’un 2004 doğumlu kalecisi Efe’nin topu atmamasına sinirlenen Beratcan kaleciye tepki gösterdi. Kaleciye fiziki temasta bulunan Beratcan, yardımcı hakemin uyarısıyla hakem Kadir Yılmaz’dan direkt kırmızı kart gördü. Gördüğü kartın ardından sinir krizi geçiren Beratcan güçlükle saha dışına çıkarıldı. Beratcan iki eliyle kaleci Efe’nin başını tuttuğunu, o sırada kalecinin kendisini yere bıraktığını ve hiçbir şekilde kaleciye vurmadığını belirtse de karar değişmedi. Öte yandan olayı gören Derincesporlu bazı futbolcular Beratcan’ın Efe’ye vurduğunu belirtti. Bağdatspor tarafında genç kaleciye büyük bir tepki duyulurken maçın ardından kaleci Efe kendisini soyunma odasına zor attı.

Güncelleme: 24 Mart 2023 11:32
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
Erdem 11:15 - 25 Mart 2023

Kesin vurmuştur, kardesim senin ne işin var rakip kaleciyle onla bunla hakem var orda sen işine baksana ondan sonra klasik Türk futbolu neden gelişmiyor, bu oyuncuya ve bunun gibi oyuncuların hepsine bir daha forma vermezseniz, ülkede futbolda gelişir insanlikta

0 Beğenmedim
KOTO
X