Beylikbağı altın buldu! “1-3”
24 Ocak 2023 11:35

Beylikbağı altın buldu! “1-3”

Süper Amatör Lig B Grubu’nda alt sıralardan kurtulma çabası veren Bekirderespor ile Gebze Beylikbağı, Cephanelik Stadı’nda karşılaştı.

 

ZOR VİRAJI DÖNDÜ

Mücadeleyi 3-1 kazanan konuk ekip Beylikbağı ligde kalma yolunda çok kritik bir virajı döndü. Bekirderespor ise 21 puanda kaldı ve haftayı ateş hattının bir basamak üzerinde, 10. sırada tamamladı. Bekirderespor çarşamba günü Arslanbey Organize’ye konuk olacak, Beylikbağı ise Alikahyaspor ile yine 6 puanlık maça çıkacak.

 

BEKİRDERESPOR: 1 

GEBZE BEYLİKBAĞI: 3

STAT: Cephanelik

HAKEMLER: Abdülbaki Ayyıldız***, Fatih Özbek***Halid Cetinkaya**

BEKİRDERESPOR: Aziz**, Burak**, Yasin** (Dk. 76 Emrecan*), Serdar**, Kerem**, Cem**, Ahmet**,

Fuat** (Dk. 65 Taha*) Selim**, Ahmet Enes**, Emre* (Dk. 46 Mert**)

GEBZE BEYLİKBAĞISPOR: Anılcan**Hüseyin**Engin**(Dk 72 Yılmaz*)Kadir** Aykut**Samet**

Hami**(Dk 66 Erdem***)Haydar**Emre**İsmail**(Dk 42 Emin*)Tugay***

GOLLER: Dk. 14 ve 38 Tugay, Dk. 89 Erdem (Beylikbağı), Dk. 62 Mert (Bekirdere)

 

SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU PUAN DURUMU

1.

Bağdatspor

20

14

5

1

44

20

24

47

2.

Dilovası

19

12

6

1

34

13

21

42

3.

Çayırova

19

13

2

4

56

18

38

41

4.

Köseköy Ateş

19

13

2

4

50

20

30

41

5.

Karamürsel

19

11

2

6

24

22

2

35

6.

Arslanbey Org.

19

8

4

7

34

28

6

28

7.

Çınarlıspor

20

7

5

8

39

36

3

26

8.

Sırrıpaşa

19

6

4

9

41

40

1

22

9.

Beylikbağıspor

19

5

6

8

26

33

-7

21

10.

Bekirdere

20

7

0

13

21

44

-23

21

11.

Alikahya

20

2

6

12

24

44

-20

12

12.

Seka Doğan

19

3

3

13

18

57

-39

12

13.

Başiskele Damlar

20

0

5

15

17

53

-36

5

 

22. HAFTA SKORLARI

Seka Doğan

1 - 8

Bağdatspor

Çayırovaspor

7 - 0

Çınarlıspor

Köseköy Ateş

7 - 0

Başiskele Damlar

Sırrıpaşa

2 - 2

Dilovası

Alikahya

1 - 1

Karamürsel

Bekirderespor

1 - 3

Beylikbağı

 

22. HAFTA PROGRAMI – 25 OCAK ÇARŞAMBA

19:00

Karamürsel

Sırrıpaşa

Karamürsel

19:00

Dilovası

Köseköy Ateş

Dilovası

19:00

Başiskele Damlar

Çayırova

Arslan Kulaksız

19:15

Çınarlıspor

Seka Doğan

Derince

19:15

Arslanbey Org.

Bekirdere

Arslanbey

19:15

Beylikbağı

Alikahya

Esentepe

 

Güncelleme: 24 Ocak 2023 11:37
X