Bu final kaçmaz!
18 Mart 2023 01:22

Bu final kaçmaz!

Bu yıl sekizincisinin düzenlendiği Geleneksel Genç Kandıralılar Derneği Halı Saha Ligi’nde büyük final bu pazar gerçekleşecek.

 

NURULLAH ÖZER’DEN AÇIKLAMA

Dernek Başkanı Nurullah Özer yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: Turnuvamız bu sezon 10 takım ile oynandı. Normal sezon birinci bitiren Yusufca FC direkt finalde oynamaya hak kazandı. İlk 5’e giren takımlardan Kandıra Birlik - Çalyer FC. ile eşleşti. Sürekli Play-Off’larda kendini gösteren Avlanlı 1921 ile Ahmethacılar çeyrek finaldeki bir diğer eşleşme oldu.

 

DOSTLUK KAZANDI

Çeyrek final maçlarını kazanan Kandıra Birlik ile Avlanlı 1921 yarı finalde zorlu bir maç oynadı. Normal suresi 2-2 berabere biten maçı penaltıların ardından 6-5 kazanan Avlanlı 1921 finalde Yusufca FC’nin rakibi olmaya hak kazandı. 19 Mart Pazar günü saat 17.00’deki final maçı öncesinde saat 16.00’da gösteri maçımız olacak ve turnuvamızın en centilmen takımı ile diğer takımların kaptanları karşılaşacak.

 

PAZAR GÜNÜ OR-AR’DA BULUŞALIM

Gösteri maçının ardından final maçı heyecanı yaşanacak ve son karşılaşmanın ardından sürprizlerimiz olacak. Pazar günü tüm vatandaşlarımızı Derince Plajyolu’nda yer alan Or-Ar Çim Halı Tesisleri’ne bekliyoruz. Her zaman olduğu gibi dostlukların ve arkadaşlığın ön planda olacağı turnuvamızda emek sarf eden tüm takımlarımıza teşekkür ediyorum.  

Güncelleme: 18 Mart 2023 01:24
BENZER HABERLER
X