Burak Kanpara: 10 final maçımız var!
21 Şubat 2024 01:01

Burak Kanpara: 10 final maçımız var!

Süper Amatör Play-Off Ligi takımlarından Bağdatspor’da Başkan Burak Kanpara Nokta Gazetesi’ne konuştu. Genç başkan “Son yılların en çekişmeli Play-Off’u bizi bekliyor” diye konuştu.

 

YARIM KALAN BİR İŞİMİZ VAR

Süper Amatör Lig A Grubu’nda normal sezonun şampiyonu olan Bağdatspor’da Başkan Burak Kanpra, Nokta Gazetesi’ne açıklamalar yaptı. Kanpara zorlu bir sürecin kendilerini beklediğini belirtti ve şu şekilde konuştu: Sezon öncesinde yine size yaptığım değerlendirmede geçen sezon yarım kalan işimizi bu sezon tamamlamak için elimizden geleni yapacağımızı ifade etmiştim. Geçen sezonki hataları bu sezon yapmayacağız.

 

BU ŞAMPİYONLUK YETERLİ DEĞİL

Bu doğrultuda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Malumunuz Talip Yeşilyurt hocam ve ekibi ile sezona giriş yaptık. Kendisine olan inancımızın karşılığını kısa sürede aldık. Hem elde ettiğimiz galibiyetler hem de oyunumuzla normal sezonu şampiyon olarak tamamladık. Ancak bu şampiyonluk BAL’a çıkman için sana yeterli olmuyor. Sadece bizim için değil, 6 takım için maraton şimdi başlıyor.

 

SON MAÇA KADAR İDDİA DEVAM EDECEKTİR

Birbirinden değerli ve güçlü 5 kulüp ile birlikte mücadele edeceğiz. Şu bir gerçek ki son yılların en çekişmeli Play-Off’u bizi bekliyor. Grubumuzdan Körfez Gençlerbirliği ve Gebze Beylikbağı, diğer gruptan Darıca Türkeli, Çayırova ve Karamürselspor gibi sağlam rakiplerimiz olacak. 2 takımımızın direkt BAL’a çıkmak durumu var ve tüm takımlar son maça kadar iddialı olabilirler. Hedefimizi söylememe gerek yok sanırım.

 

FAZLA KREDİN YOK

10 final haftasında hiçbir maçta rehavete girmeden, salmadan, yüksek konsantrasyonla mücadele etmek zorundayız. Boyu kısa olan bir mini lig olacağı için kredin de çok olmayacak. Talip hocamıza ve ekibine bu anlamda çok inanıyorum. Her antrenmanımızı dolu dolu yapıyoruz ve antrenman devamlılığına hocamız çok önem veriyor.

 

İZMİT’İ TEMSİL EDEN TEK TAKIMIZ

Kadromuza Fatih Güler, Mevlan Yontur ve Kerem Tokgöz’ü kattık. Özellikle Fatih’in izni ile ilgili bizleri kırmayanlara çok teşekkür ederim. 3 futbolcumuzun aramıza katılması ile hocamızın da elini olabildiğince rahatlatmaya çalıştık. Şöyle bir misyonumuz da var. İzmit’i temsil eden tek takımız. İzmit’i de en iyi şekilde temsil etmek istiyor. Gebze, Darıca, Körfez, Çayırova, Karamürsel ve biz… Gerçekten heyecan verici olacak. Artık sahne takımımızın. Allah yar ve yardımcıları olsun.

 

 

Güncelleme: 21 Şubat 2024 01:05
X