Burak Kanpara Spor41'e konuştu: Hedefimizden bir sapma yok
10 Haziran 2022 23:05

Burak Kanpara Spor41'e konuştu: Hedefimizden bir sapma yok

Geride bıraktığımız sezon Süper Amatör Lig B Grubu’nda iyi bir sezon geçiren ancak üçüncülüğü Derincespor maçının ardından kaçırarak Play-Off grubuna kalamayan Bağdatspor’da genç başkan Burak Kanpara bu sezonki hedeflerinin de Bölgesel Amatör Lig olduğunu belirtti.

 

ZOR BİR GRUPTAYDIK

Kanpara geçen sezondaki eksiklerinin neler olduğunu çok iyi bildiklerini, yeni sezonda aynı hataları yapmamak için çaba sarf edeceklerinin altını çizdi ve şu şekilde konuştu: Bağdatspor olarak geçen yıl İzmit’i ve mahallemizi iyi temsil ettiğimizi düşünüyorum. Gerçekten rakiplerimiz zorluydu ve birçoğu yatırım yapmıştı. Son maça kadar işi götürdük ancak Play-Off’a kalamadık.

 

MURAT AĞA HOCAMIZA TEŞEKKÜR EDERİM

Tabii ki üzüldük, o maçta da çok gerildik. Ancak dünyanın sonu değil. Bir şekilde önümüze bakmak zorundayız ve öyle de yapıyoruz. Hocamız Murat Ağa her zaman Bağdatspor’umuzun bir ferdidir ve değerli arkadaşımıza, hocamıza emeklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Takımımızı Fatih Engin’e emanet ettik. Sağ olsun geçen yıllarda da bizlere her anlamda yardımcı oluyordu, bu kez hocamız olarak desteğini verecek.

 

ONLAR İÇİN DE MÜCADELE EDECEĞİZ

İç ve dış transferde çalışmalarımız devam ediyor. Geçen sezon antrenman devamlılığı konusunda sıkıntılar yaşadık ve bu da oyun tempomuzu olumsuz etkiledi. Başta antrenman konusu olmak üzere bazı konuları da rayına sokarak çalışmalarımızı yapacağız. Bölge esnafımız, ağabeylerimiz ve Paşa’nın büyükleri bizleri yine yalnız bırakmıyor. Onlar için de mücadele edeceğimizin bilinmesini isterim.

 

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

İzmit’i ve Mehmet Ali Paşa'yı temsil ediyoruz. Bir sorumluluğumuz var. Bu işler gerçekten kolay değil ve çıtayı yukarıda tutmak için yönetici arkadaşlarımız da sağ olsunlar büyük fedakarlıklar yapıyor. Taraftarımız zaten bizim olmazsa olmazımız. Bu konuda yani tribün konusunda Bağdatspor çok şanslı. Onların da desteği ile Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak için elimizden geleni yapacağız. Kulübümüze maddi manevi destek veren tüm büyüklerime ve küçüklerime teşekkür ediyorum.

 

Spor41 – Özel röportaj

Güncelleme: 11 Haziran 2022 23:27
X