Büyük Başkan Muharrem Erdoğan’ı son yolcuğuna uğurladık
14 Eylül 2022 11:51

Büyük Başkan Muharrem Erdoğan’ı son yolcuğuna uğurladık

Kocaeli spor tarihinin önemli isimlerinden, milli yıldızımız Merih Demiral’ın ilk başkanı, Karamürsel İdmanyurdu Kulübü’nün de efsane başkanı Muharrem Erdoğan son yolcuğuna uğurlandı.

 

73 YAŞINDAYDI

Geçirdiği kalp krizi sonucu hastaneye kaldırılan, taburcu olduktan bir süre sonra beynine attığı pıhtı nedeni ile yaklaşık 10 gündür yoğun bakımda olan Muharrem Erdoğan 73 yaşında aramızdan ayrıldı. Kocaeli spor tarihine adını altın harflerle yazdıran, Karamürsel İdmanyurdu’nun efsane başkanı son yolculuğuna gözyaşları ile uğurlandı.

 

 

PROFESÖR OĞLU TOLGA ERDOĞAN İTALYA’DAN GELDİ

Karamürsel Merkez Camii’ndeki cenaze namazına spor ve siyaset camiasından çok sayıda kişi katıldı. Erdoğan’ın İtalya’da ateşe olan oğlu Profesör Dr. Tolga Erdoğan ve damadı Onur Açık’ın taziyeleri kabul ederken ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü. KASKF Onursal Başkanı Bünyamin Akman’ın da yer aldığı cenaze namazının ardından Merhum Başkan Muharrem Erdoğan Karamürsel Yeni Mezarlığı’nda toprağa verildi.

 

 

ASLA UNUTULMAYACAK

Şehirde ve spor camiasında çok sevilen, hatırşinaz, güler yüzlü, candan bir kişiliğe sahip olan Muharrem Eroğdan’ın cenazesine Merih Demiral, Kocaelispor Kulübü ve yöneticilerden Karamürselli Ekrem Can da çelenk gönderdi. Kocaeli ve Türk futboluna kazandırdığı futbolcularla da adından söz ettiren, Kocaeli ve Türk sporunun müstesna başkanı Muharrem Erdoğan’a Allah’tan rahmet sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

 

Spor41

 

 

 

 

Güncelleme: 14 Eylül 2022 11:55
X