Ceyhun Muhtar kalbimizde yaşayacak!
Amatör Futbol
07 Temmuz 2020 Salı 02:15

Ceyhun Muhtar kalbimizde yaşayacak!

Ufuk Öğütveren yönetiminde bu sezon 2. Amatör Lig’den 1. Amatör Lig’e yükselen, 26 kişilik futbolcu grubunun 24’ünün köyün sporcuları olan Şirinspor’da yönetim, teknik ekip ve futbolcular yemekte bir araya geldi. Duygusal anlara sahne olan etkinliğin onur konukları kısa bir süre geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Şirinsulhiye Köyü’nün eski muhtarı Ceyhun Güler’in ailesiydi.

 

GÖZYAŞLARINI TUTAMADILAR

Merhum Muhtar Ceyhun Gülser’in eşi Nesrin Hanım, çocukları Alperen ve Alpaslan, abisi Celil Gülser, abisinin eşi Atiye Hanım ve Ceyhun Gülser’in yeğenleri Zülal ile Emir, organizasyonda yer alarak kendilerine sunulan özel hediyeyi kabul etti. Şirinspor Kulübü Başkanı Hasan Cebeci “Ceyhun Muhtarımızın vefatı bizleri derinden yaraladı. Şu an kelime bile seçemiyorum. Allah gani gani rahmet eylesin. Bundan muhtarımızın evlatları bizim de evlatlarımızdır. Muhtarımızı asla unutmayacağız, unutturmayacağız” dedi. Öte yandan Merhum Ceyhun Gülser’in çocukları Alperen ve Alpaslan’a da Hodri Meydan ürünleri hediye edildi. Gülser ailesi Şirinspor Kulübü’ne duyarlılığından ötürü teşekkür etti.

 

Spor41

 

Fanatik Kocaelisporlu, eski gazeteci, Kartepeli Yüksek Ateş (sağda) merhum muhtar Ceyhun Gülser oğulları Alperen ve Alpaslan ile yeğenlerinden Emir’e Hodri Meydan ürünleri takdim etti.

 

Şirinspor Kulübü Başkanı Hasan Cebeci “Merhum muhtarımız Ceyhun Gülser’in evlatları bundan sonra bizim de evlatlarımızdır” diyerek Gülser’e Allah’tan rahmet diledi.

 

Merhum muhtar Ceyhun Gülser’in mezarı Şirinsulhiye köyü mezarlığında bulunuyor.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:41
05:42
13:08
17:02
20:13
21:59