Değirmenderespor’a dikkat edin! FENA GELİYORLAR!
04 Haziran 2024 14:10

Değirmenderespor’a dikkat edin! FENA GELİYORLAR!

İlimizin köklü kulüplerinden Değirmenderespor’da tam bir alt yapı devrimi yaşanıyor. Yeşil siyahlılar yeni başkan İbrahim Odabaş liderliğinde geleceğin yıldızlarını işinde uzman antrenörlerle yetiştiriyor.

 

BAŞTA KOCAELİSPOR VE TÜM ÜLKEYE FUTBOLCU KAZANDIRACAKLAR

Gölcük’ün ve şehrimizin güzide yerlerinden Değirmenderespor’da geleceğin temelleri en sağlam şekilde atılıyor. Yeni başkan İbrahim Odabaş’ın öncülülüğünde kolları sıvayan yönetim kurulu ve antrenör ekibi alt yapıda müthiş işlere imza atıyor. Kulübün U-11 takımı K Grubu’nu 9’da 9 yaparak şampiyon tamamladı. Çok iyi bir jenerasyon yakalayan ve her bir futbolcuya adeta gözlerinin içi gibi bakan Değirmenderespor’da hedef başta Kocaelispor olmak üzere birçok kulübe futbolcu kazandırmak.

 

SEZGİN BEKTAŞ: KEREM AKTÜRKOĞLULAR, İSMAİL YUKSEKLER ÇIKACAKTIR

Alt yapının kurmaylarından, son olarak Karamürselspor ile BAL’a yükselme başarısı yakalayan Sezgin Bektaş bilgi birikimini çocuklara aktarıyor. Bektaş “İnşallah gelecekte bu takımdan yeni Kerem Aktürkoğlular, İsmail Yüksekler çıkacaktır. Çok inandığımız ve güvendiğimiz bir oyuncu grubu yakaladık. Önceliğimiz ve başlıca hedefimiz çocuklarımızı futbol ahlakı ve centilmenlik içerisinde geliştirerek yetiştirmek, ileride başta Kocaelispor başta olmak üzere Türk futboluna kazandırmak” dedi.

 

BAŞKAN İBRAHİM ODABAŞ: FUTBOLCU ÜRETİMİ ADINA DÜĞMEĞE BASILMIŞTIR

Kulübün çalışkan başkanı İbrahim Odabaş ise “Ağaç yaşken eğilir. Değirmenderespor’da göreve gelirken ilk işimiz alt yapımızı kurmaktı. Bu anlamda çok değerli antrenörlerle yola çıktık. İnanıyoruz ki yeşil siyahlı kulübümüzden son derece meziyetli futbolcuları ülke futbolcuna kazandıracağız. Değirmenderespor olarak futbolcu üretimi adına düğmeye basmış durumdayız. Emek sarf eden herkese teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

 

GALATASARAY İLE MAÇ YAPACAKLAR

Değirmenderespor’da çocukların geleceğine yön vermek, farklı ortamlar sunup erkenden öğrenmelerini sağlamaya yönelik çalışmalar devam ediyor. Bu bağlamda 2013-2014 yaş grubunda Gölcük şampiyonu olan takım, aynı yaş grubunda bulunan Galatasaray ile hazırlık maçında karşılaşacak Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki mücadele bugün (Salı) saat 17.30’da başlayacak. Bu tür karşılaşmalar Değirmenderespor’un vizyonu açısından da önemli bir mesaj niteliği taşıyacak.

Güncelleme: 04 Haziran 2024 14:11
BENZER HABERLER
X