Derince yüklemeye devam ediyor
29 Temmuz 2023 01:01

Derince yüklemeye devam ediyor

2. Lig Kırmızı Grup’taki temsilcimiz Derincespor Futbol Kulübü tempo artırmaya başlarken Teknik Direktör Turhan Sofuoğlu takımı iyice tanımaya başladı.

İBRAHİM SÜRGÜLÜ DERİNCE İLE ANLAŞTI, ANKARA’YA İMZA ATTI

3. Lig’den destansı bir şekilde 2. Lig’e yükselen ve tarihinde ilk kez bu ligde mücadele edecek olan Derincespor Futbol Kulübü’nde antrenmanlara ara vermeden devam ediliyor. Sarı lacivertliler dış transferde son olarak Canberk Özdemir’i kadrosuna katarken İbrahim Sürgülü şoku yaşıyor. Futbolcu ile her konuda anlaşan İbrahim, Ankaraspor’un yüksek teklif vermesinin ardından başkentin yolunu tuttu. Derince tarafı İbrahim’in bu tutumuna bir anlam veremezken futbolcuyu kınadı.

 

10 ESKİ 6 YENİ

Teknik Direktör Turhan Sofuoğlu denetiminde tempo artıran ekibimiz 4 Ağustos’ta Düzce Topuk Yaylası’na çıkacak ikinci etap kampını burada yapacak. An itibariyle kadrosuna Mehmet Akyüz, Furkan Şeker, Hüseyin Yılmaz, Kaan Çinkaya ve Canberk Özdemir’i katan Derince ekibi geçen sezonki kadrodan 10 futbolcu ile yola devam ediyor. Bu isimler Okan Baydemir, Tarık Mayhoş, Erdi Can Şehit, Alihan Bel, Eren Bayraktar, Mustafa Demirel, Eray Dursun, Osmancan Güleryüz, Furkan Gedik ve İsa Nalbant. Ancak Furkan’ın Karaman’a, İsa’nın ise Edirne’ye gitme durumları söz konusu.

Güncelleme: 29 Temmuz 2023 01:04
X