Enes Erenoğlu için duygusal bir sezon olacak
11 Ağustos 2023 10:19

Enes Erenoğlu için duygusal bir sezon olacak

Başarılı kalecilerden, bu sezon Başaranspor ile anlaşan Enes Erenoğlu, takımın yeniden Süper Amatör Lig’e çıkacağını belirtti.

 

SON OLARAK ALİKAHYA’DAYDI

Başaranspor, Saraybahçespor, Kocaeli Güneşspor, Şirintepespor, Derincespor, Kullarspor, Kandıra Gençlerbirliği, Çubuklu Balaspor, Bağdatspor, Arslanbey Organize Sanayispor ve Alikahyaspor gibi takımlarının kalesini koruyan Enes Erenoğlu yeni sezon için Şenol Çiçek’in başkanlığını yaptığı Başaranspor ile anlaştı. Önemli bir kadro kurmak isteyen ve koordinatörlüğünü amatörün sevilen isimlerinden Ersin Karaş’ın yaptığı Başaranspor şampiyonluk hedefi ile yola çıkmak istiyor.

 

18 YIL SONRA YUVAYA DÖNDÜ

Bu doğrultuda iyi bir kaleci olan Enes’i renklerine bağlayan İzmit ekibi iddiasını ortaya koydu. Enes, Nokta Gazetesi’ne yaptığı açıklamada “Başaranspor geçmişi olan, Kocaeli amatörünün köklü bir takımı.Kulübün benim için şöyle bir önemi var. Ben futbola 2005 yılında Başaranspor’da başladım. Filiz lisansımın çıktığı kulübüme 18 sezon sonra döndüğüm için ayrı bir mutluluk yaşıyorum. Hedefim futbola başladığım kulüpte şampiyonluk yaşamak” dedi. Enes Erenoğlu, Başaranspor’un ardından sırasıyla İzmit Saraybahçe, Kocaeli Güneşspor, İzmit Şirintepe, Derincespor, Kullarspor, Kandıra Gençlerbirliği, Çubuklu Bala, Bağdatspor, Arslanbey Organize, Uzuçiftlik, Kartepe Gençlerbirliği, Alikahya ve Balabanspor’da oynadı.

Güncelleme: 11 Ağustos 2023 10:20
X