Er Bakan Spor Kulübü’ne çıkarma!
07 Şubat 2024 11:39

Er Bakan Spor Kulübü’ne çıkarma!

İlimizin başarılı kulüplerinden Er Bakan Spor'a sürpriz bir ziyaret gerçekleşti. Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Gençlik Kolları başkanı Melih Güner, Gebze ziyaretleri kapsamında Er Bakan Spor Kulübü'ne de çıkarma yaptı.

 

1000 FORMALIK DESTEK

Yönetimiyle birlikte Er Bakan Spor yöneticileri ve sporcularıyla bir araya gelen Melih Güner, Er Bakan isminin spor alanında böyle anlamlı bir çalışmayla taçlandırılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kulübe 1000 forma desteği vereceğini söyleyen Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Gençlik Kolları başkanı Melih Güner, Er Bakan sporun sadece Gebze veya Kocaeli ile sınırlı kalmamasının, ülkemizin dört bir yanında 81 ilinde faaliyette olmasının önemini vurguladı.

 

TÜM ÜLKEYE DAĞITILACAK

Güner, sezon sonunda Er Bakan Spor’un şampiyonluk ipini göğüslemesi sonucunda Er Bakan Spor yöneticileri ve sporcularını Ankara’da parti genel merkezinde ağırlayacağı sözünü de verdi. Sponsor olacağı 1000 formayı 81 ile dağıtacağını söyleyen Güner, Er Bakan sporun faaliyetlerini kulüp başkanı Şamil Ayyıldız'dan bizzat dinledi.

 

AHLAKLI VE MANEVİYATLI GENÇLER

Ahlaklı ve maneviyatlı bir gençlik yetiştirmek için çabaladıklarını belirten Ayyıldız, kulüp faaliyetlerimizle ülkemize başarılı sporcular yetiştirmeyi amaçlıyoruz ve aynı zamanda gençlerimizi sokaklardan ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ilk hedefimizdir dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getiren Ayyıldız, kulübümüze ve çalışmalarımıza değer vererek bizleri ziyaret eden değerli başkanımıza ve yönetimine ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi. Ziyaret sonunda Er Bakan sporcuları ve yöneticileri ile Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Gençlik Kolları başkanı Melih Güner ve yönetimi hatıra fotoğrafı çektirdi.

Güncelleme: 07 Şubat 2024 11:40
X