Ercan Gündüz ve eşi Zeynep Gündüz'den örnek ev sahipliği
02 Mart 2024 13:28

Ercan Gündüz ve eşi Zeynep Gündüz'den örnek ev sahipliği

İlimizin başarılı teknik adamlarından Ercan Gündüz’ün işletmeciliğini yaptığı Kebap-cı’da spor basını ile spor insanlarını bir araya getirdi.

 

BAÇSPOR FIRTINA GİBİ BAŞLADI

Bu sezon Baçspor’un başarısı için ter döken ve ilk sezonda 18 yaş grubu ile şampiyonluk yaşayarak takımın Elit kategoriye yükselmesinde büyük bir pay sahibi olan teknik adam Ercan Gündüz, işletmeciliğini yaptığı, İzmit Vadi Evleri karşısında yer alan Kebap-cı’da spor insanları ile spor basınını bir araya getirdi.

 

GÜZEL BİR SOHBET ORTAMI

Hoş bir sohbet ortamında gerçekleşen buluşmada KASKF Başkanı Murat Aydın, Köseköy Ateş Spor Kulübü Başkanvekili, Kartepe Yavuz Sultan Selim Mahallesi Muhtar Adayı Selami Tarakçı, MAP Kavaklıspor Kulübü Başkanı ve KASKF İdari İşler Müdürü Celal Güreşen, Teknik Direktör Ali Asım Balkaya, Kocaeli 61 FK Başkanı Volkan Keskin, Baçspor’un başarılı antrenörü Mehmet Akif Karaman da yer aldı.

 

MURAT AYDIN: ÇOK FAYDALI OLDU

Ercan Gündüz ve eşi Zeynep Gündüz’ün ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada, yenen birbirinden leziz yemeklerin ardından toplu olarak fotoğraf verilirken, Başkan Aydın “Spor basını bizler için çok önem arz ediyor. Bizlerin çalışmalarını vitrine taşırken yapıcı eleştirileri ile eksiklerimizi toparlamamıza yardımcı oluyor. Değerli Ercan Gündüz kardeşim de kısa bir süre önce işletmeciliğini aldığı Kebap-cı’da bizi bir araya getirdi. Mutfağına bayıldım. Her şey mükemmeldi. Faydalı bir buluşma olduğunu düşünüyorum. Ercan kardeşime yeni işinde hayırlı işler, bereketli müşteriler diliyor değerli eşi Zeynep Gündüz hanımefendinin de yeni yaşını tebrik ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme: 02 Mart 2024 13:34
BENZER HABERLER
X