Fatih Gümüşel yürekleri dağladı! ÖLDÜK!
03 Mart 2023 13:05

Fatih Gümüşel yürekleri dağladı! ÖLDÜK!

İlimizde Gölcükspor, Darıca Gençlerbirliği ve Derincespor takımlarında forma giyen Fatih Gümüşel bu sezon Kahramanmaraş İstiklalspor ile anlaşmıştı. Deneyimli orta saha oyuncusu yaşanan deprem felaketinin ardından 5 futbolcusunu kaybeden BAL 2. Grup takımı Kahramanmaraş İstiklal Futbol Takımı için en doğru cümleyi söyledi ve “Tarihin en acı şampiyonu” yorumunu yaptı.

BEYAZ SEZON İLAN EDİLMİŞTİ

BAL 2. Grup’ta liderliğini farklı şekilde sürdürdüğü esnada yaşanan depremden en çok etkilenen spor kulüpleri arasında Kahramanmaraş İstiklalspor takımı da yer aldı. Kahramanmaraş ekibi, kaldıkları tesisin ilk 3 katının çökmesi sonrasında tam 5 futbolcusunu toprağa verdi. TFF, BAL’da 2 ve 7. Gruplar için “Beyaz Sezon” ilan edince 2. Grup lideri İstiklal takımı, Adana 1954 ile birlikte 3. Lig’e alındı. Takım kaptanlarından, ilimizde Gölcükspor, Darıca Gençlerbirliği ve Derincespor formaları da giyen orta saha oyuncusu Fatih Gümüşel yaşadıkları ile ilgili olarak yaptığı paylaşımla yürekleri dağladı.

 

TARİHTEKİ YERİNİ ALACAK

Fatih Gümüşel açıklamasında şu ifadelere yer verdi: Herkesin bir hikayesi var o ana dair… Ama bizimki “Acı Şampiyonluk” hikayesi olarak tarihteki yerini alacak. Çok şükür eşimi ve çocuğumu sağ salim dışarıya çıkarttım ve depremin etkisi 2 saat sonra gelen mesajlarla başladı. “Abi… Enkaz altındayız… Yardım edin!” Sonrası ise kaos, tufan, acı ve bir şehrin yok oluşu…

 

 

UNUTMAYACAĞIZ

Hakan, Burhanettin, Saruhan, Taner, Kadir… Bu isimleri biz hiç unutmayacağız… Onları enkazda beklerken çektiğimiz acıyı, çaresizliğimizi de hiç unutmayacağız! O kadar güzeldik ki, o kadar özlüyoruz ki birbirimizi… Hep derdik “Kim durduracak bizi” diye… Tarihin en iyi takımını asrın felaketinde başka bir şey de durduramazdı zaten… Büyüdüğüm yerde derler ki “Hikaye Olmadan Olmaz!” Bizim hikayemizdeki slogan da “Ya İstiklal Ya Ölüm” idi.  Öldük!”

 

Tarihin en acı şampiyonu…

KAHRAMANMARAS İSTİKLALSPOR!

Güncelleme: 03 Mart 2023 13:08
BENZER HABERLER
X