Fatih Kurtoğlu: Silivri maçına hazırız
02 Mart 2023 22:42

Fatih Kurtoğlu: Silivri maçına hazırız

Yuvacıkspor Teknik Direktörü Fatih Kurtoğlu, pazar günkü Silivrispor maçı öncesi Nokta Gazetesi’ne açıklamalar yaptı. Kurtoğlu zorlu maçı kazanarak ilk kez liderlik koltuğuna oturmayı amaçladıklarını, sezon sonuna kadar liderliklerini sürdürmek istediklerini belirtti.

HER MAÇA SON MAÇIMIZ GİBİ ÇIKIYORUZ

Kocaeli Güneşspor ile oynanan hazırlık maçının ardından konuşan başarılı teknik adam şu ifadelere yer verdi: Önümüzde oynayacağımız Silivri maçı öncesi depremde verilen arada 3 hazırlık maçı yaparak hazırlandık. Biz her maça son maçımız ve kazanmamız gereken bir maçmış gibi hazırlanıyoruz, kendi oyunumuzu oynayıp, oyunu rakibe kabul ettirmeyi amaçlıyoruz.

 

KİMSEDEN ÇEKİNMİYORUZ

Sakin kalan, sorumluluk almaktan korkmayan, mental ve fiziksel olarak daha hazır olanın kazanacağı maçlardan birine çıkacağız, Bu lige yükseldiğimizden bu yana, her zaman kaliteli ve modern futbol oynayacağımızı, ne kimseyi küçük göreceğimizi, ne de kimseden korkmayacağımızı söyledik. Allah’ın izniyle bu maçı da kazanıp, bu sezon ilk kez liderlik koltuğuna oturmak istiyoruz.

 

DÜŞÜNCEMİZ AYNI OLACAK

Bizi farklı kılan en büyük etken amatör bir ruhla mücadele ediyor olmamız, bunun yanında sistemi, organizasyonu olan modern bir futbol oynamamız. Önde baskıyla, geriden oyun kurarak geçişleri çabuk yapan bir takımız. Oynadığımız oyundan keyif alıyoruz, izleyenlere keyif veriyoruz. Silivri maçında da inanıyoruz ki, bu düşünce içinde kalacağız ve Rabbim bu çocuklara bir büyük zafer ihsan edecek.

Güncelleme: 02 Mart 2023 22:43
X