Fenomen Safa… Yok böyle gol sevinci
20 Ocak 2023 23:17

Fenomen Safa… Yok böyle gol sevinci

Süper Amatör Lig B Grubu’nda ilk 4 mücadelesi veren Kocaeli Güneşspor’un golcü futbolcusu Safa Armutcu attığı gollerin ardından yüksek sesle bağırması takım içinde gündem oldu.

 

ENTERESAN BAKIŞLAR

İlimizin başarılı santraforlarından Safa Armutcu bu sezon attığı ve attırdığı gollerle Kocaeli Güneşspor’a çok değerli puanlar kazandırdı. 1993 doğumlu futbolcu attığı gollerin ardından enteresan sevinci ile dikkat çekiyor. Son oynanan Darıca Kültür Martı maçında takımı adına ilk golü atan Safa gol sevincini yüksek sesle bağırarak yaşadı. Safa’yı tanıyan takım arkadaşları bu sevinç karşısında şaşırmazken konuk ekibin futbolcuları ise Safa’yı enteresan gözlerle süzdü.

 

KENDİMİ TUTAMIYORUM

Safa bu konuyla ilgili olarak “Benim işim gol atmak ve bunu başardığım zaman dünyanın en şanslı insanı gibi görüyorum. İçimdeki duyguyu da bağırarak dışarıya yansıtıyorum. Burada rakiplerime karşı en küçük bir saygısızlığım yok. Maçı yaşıyorum ve ona göre hareket ettiğim için kendimi tutamıyorum. Şimdiden rakiplerimden özür diliyorum” dedi. Darıca Kültür maçını 2-1 kazanan Kocaeli Güneşpor 41 puanla 4. sırada yer alıyor. Yeşil siyahlılar yarın (Çarşamba) Çayırova Menderes ile deplasmanda zorlu bir maça çıkacak.

 

Spor41

Güncelleme: 20 Ocak 2023 23:18
BENZER HABERLER
X